Olomoucký kraj

Aktuální výsledky

Okresní přebor starší přípravky

Odehrané zápasy

26. kolo

Sobota 28. 5. 2016 10:00
Černá Voda - Vidnava 1:2 (1:0)

Branky: 5. Beťák Ondřej - 39. Polčák Jakub, 45. Polčák Jakub

Rozhodčí: Juřík Vítězslav.

14. kolo

Pondělí 23. 5. 2016 16:30
Zlaté Hory - Supíkovice 0:17 (0:7)

Branky: 3. Pudil Miloš, 6. Pudil Adam, 12. Pudil Miloš, 14. Pudil Miloš, 15. Pudil Adam, 22. Glac Jakub, 24. Pudil Miloš, 30. Pudil Adam, 31. Kroščen Dominik, 35. Pudil Adam, 36. Pudil Miloš, 37. Pudil Adam, 40. Kroščen Dominik, 42. Pudil Adam, 45. Pudil Adam, 47. Pudil Miloš, 48. Pudil Miloš

23. kolo

Pondělí 23. 5. 2016 16:30
Jeseník B - Vápenná-Žulová 8:4 (4:2)

Branky: 1. Oříšek Filip, 17. Oříšek Filip, 15. Planý Sebastian, 11. Zelinka Karel, 30. Oříšek Filip, 33. Machů Filip, 41. Steiger Alexandr, 38. Sytař Jakub - 16. Klásek Jan, 20. Mindžák Jaroslav, 33. Valíček Matěj, 40. Klásek Jan

Sobota 21. 5. 2016 14:00
St.Červená Voda - Řetězárna 3:7 (3:3)

Branky: 12. Vonc Jakub, 8. Machů Vanessa, 22. Machů Vanessa - 9. Šimko Jakub, 15. Michálek Matyáš, 22. Michálek Matyáš, 38. Michálek Matyáš, 40. Králík Jan, 39. Dvorník Marek, 44. Dvorník Marek

Sobota 21. 5. 2016 14:00
Supíkovice - Bernartice 30:0 (14:0)

Branky: 1. Pudil Miloš, 2. Hrabovský Vojtěch, 4. Pudil Miloš, 5. Pudil Miloš, 8. Pudil Adam, 9. Pudil Miloš, 11. Pudil Miloš, 12. Pudil Adam, 14. Pudil Adam, 16. Pudil Miloš, 19. Pudil Miloš, 20. Pudil Adam, 21. Pudil Miloš, 25. Glac Jakub, 26. Nistor Jan, 28. Pudil Adam, 31. Pudil Miloš, 33. Pudil Miloš, 34. Pudil Miloš, 39. Kroščen Dominik, 40. Pudil Adam, 41. Pudil Miloš, 42. Pudil Miloš, 43. Pudil Miloš, 44. Glac Jakub, 45. Glac Jakub, 47. Pudil Adam, 0. Glac Jakub, 49. Glac Jakub, 50. Pudil Adam

Rozhodčí: Niederle František.

Sobota 21. 5. 2016 10:30
Zlaté Hory - Černá Voda 1:4 (1:2)

Branky: 17. Říha Martin - 10. Petrík Isidor, 18. Beťák Ondřej, 29. Beťák Ondřej, 40. Sliž Sebastian

Sobota 21. 5. 2016 10:00
Bělá - Mikulovice 1:7 (1:4)

Branky: 2. Vencálek Lukáš - 4. Sláma Adam, 6. Sláma Adam, 10. Mouralová Tereza, 12. Maňur Jaroslav, 28. Sláma Adam, 30. Maňur Jaroslav, 40. Stojar David

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

Nejbližší zápasy

24. kolo

Pondělí 30. 5. 2016 16:30
Jeseník A - Supíkovice

Rozhodčí: Gilík Přemysl.

Pondělí 30. 5. 2016 16:30
Bernartice - Jeseník B

Rozhodčí: Stavinoha Václav.

Pondělí 30. 5. 2016 16:30
Vápenná-Žulová - Bělá

Rozhodčí: Juřík Vítězslav.

Pondělí 30. 5. 2016 16:30
Mikulovice - Zlaté Hory

Rozhodčí: Příhoda Ladislav.

Pondělí 30. 5. 2016 16:30
Černá Voda - VOLNO - VOLNÝ LOS
Pondělí 30. 5. 2016 16:30
Lipová - lázně - St.Červená Voda

Rozhodčí: Žingor Jan.

Úterý 31. 5. 2016 16:30
Řetězárna - Vidnava
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN