Olomoucký kraj

Aktuální výsledky

Okresní přebor starší přípravky

Odehrané zápasy

8. kolo

Pondělí 26. 9. 2016 16:30
Lipová - lázně - Řetězárna B 6:5 (3:1) Pen: 3:1

Branky: 11. Koryčan Richard, 16. Koryčan Richard, 20. Havlík Jakub, 36. Havlík Jakub, 32. Šestáková Markéta - 18. Jelínek Jan, 34. Wolf Adam, 47. Šimko Jakub, 48. Šimko Jakub, 47. Stojčev Adrien

Rozhodčí: Michálek Roman.

Pondělí 26. 9. 2016 16:30
Řetězárna A - Bělá 8:7 (2:5) Pen: 8:7

Branky: 5. Lašák Marek, 22. Michálek Matyáš, 28. Michálek Matyáš, 29. Wadel Samuel, 30. Lašák Marek, 31. Wadel Samuel, 36. Michálek Matyáš - 9. Hradil Jakub, 15. Hradil Jakub, 18. Hradil Jakub, 23. Hradil Jakub, 16. Buchal Dominik, 36. Buchal Dominik, 42. Uhřík Jakub

Rozhodčí: Marek Petr.

Pondělí 26. 9. 2016 16:30
FK Jeseník - Mikulovice 12:9 (7:4)

Branky: 5. Oříšek Filip, 15. Oříšek Filip, 16. Oříšek Filip, 22. Oříšek Filip, 20. Planý Sebastian, 17. Machů Filip, 23. Machů Filip, 30. Oříšek Filip, 46. Oříšek Filip, 46. Machů Filip, 26. Vrána Ondřej, 50. Zelinka Karel - 49. Kalný Martin, 36. Mouralová Tereza, 12. Mouralová Tereza, 0. Mouralová Tereza, 0. Mouralová Tereza, 0. Mouralová Tereza, 0. Sláma Adam, 0. Sláma Adam, 0. Látal Martin

Rozhodčí: Žingor Jan.

Neděle 25. 9. 2016 10:30
Žulová - Javorník 0:14 (0:8)

Branky: 2. Jeřábek Jan, 6. Jeřábek Jan, 23. Jeřábek Jan, 7. Blata Adam, 9. Blata Adam, 11. Blata Adam, 10. Neubauer Adam, 18. Kozub Adam, 35. Blata Adam, 27. Neubauer Adam, 30. Neubauer Adam, 46. Neubauer Adam, 49. Neubauer Adam, 28. Kozub Adam

Rozhodčí: Juřík Vítězslav.

Sobota 24. 9. 2016 13:15
Zlaté Hory - Vidnava 4:12 (4:7)

Branky: 1. Říha Martin, 23. Říha Martin, 5. Bitara Filip, 15. Kmínek Vojtěch - 20. Sýkora Jan (vl.), 7. Nedavaška Vojtěch, 14. Nedavaška Vojtěch, 20. Nedavaška Vojtěch, 21. Nedavaška Vojtěch, 18. Schöppel Peter, 9. Bakešová Tereza, 50. Nedavaška Vojtěch, 32. Schöppel Peter, 34. Machů Vanessa, 39. Machů Vanessa, 48. Šebestová Viktorie

Rozhodčí: Marek Petr.

Nejbližší zápasy

9. kolo

Sobota 1. 10. 2016 10:00
Javorník - Řetězárna A

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Sobota 1. 10. 2016 11:00
Vidnava - FK Jeseník

Rozhodčí: Marek Petr.

Neděle 2. 10. 2016 10:00
Bělá - Zlaté Hory

Rozhodčí: Žingor Jan.

Pondělí 3. 10. 2016 16:30
Řetězárna B - Žulová

Rozhodčí: Kočí Jaroslav.

Pondělí 3. 10. 2016 16:30
Mikulovice - Lipová - lázně

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN