Olomoucký krajBelsportAutodoprava Látal

Střelci

Okresní přebor muži

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Jakub Burkuš FK Bělá pod Pradědem z.s. 25 9 0
2. Tomáš Dubovan Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 20 5 0
3. Jaroslav Křivohlávek FK Stomix Žulová z.s. 19 3 0
4. Dominik Srněnský SK Řetězárna z.s. 19 2 0
5. Jiří Lapčík TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 18 1 0
6. Jiří Stavinoha FK Vápenná z.s. 18 2 0
7. Peter Červeňák Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 16 5 1
8. Jan Glombíček TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 15 0 0
9. Miroslav Maceček TJ Kameník Černá Voda 14 5 0
10. Václav Žák TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 14 3 0
11. Ondřej Bednařík FK Stomix Žulová z.s. 14 1 0
12. Jan Vencálek FK Bělá pod Pradědem z.s. 13 0 0
13. Jaroslav Ondrušík JISKRA Velká Kraš,z.s. 13 7 0
14. Filip Pohl FK Stomix Žulová z.s. 13 2 0
15. Vojtěch Koutný SK Lipová - lázně 12 1 0
16. Stanislav Slusarz FK Stomix Žulová z.s. 12 0 0
17. Michal Kozub Dynamo Javorník, z.s. 12 1 0
18. Jan Hutyra FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 12 5 0
19. Zdeněk Varga FK Stomix Žulová z.s. 12 0 0
20. Ivo Onciul FK Vápenná z.s. 11 1 1
21. Otmar Bednařík JISKRA Velká Kraš,z.s. 11 2 0
22. Milan Honel FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 11 1 0
23. Josef Šlampa TJ Kameník Černá Voda 10 0 0
24. Radek Gábor TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 10 3 0
25. Miroslav Juhaňák TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 10 0 0
26. Tadeáš Vala TJ Kameník Černá Voda 10 2 0
27. Jaroslav Bakeš TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 9 4 0
28. Jiří Kozub Dynamo Javorník, z.s. 9 0 0
29. Jakub Hloušek Dynamo Javorník, z.s. 9 1 0
30. Michal Havrila SK Lipová - lázně 9 8 0
31. Ondrej Žiga Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 8 3 0
32. Filip Kania SK Lipová - lázně 8 0 0
33. Jiří Tureček Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 8 7 0
34. Josef Knebl FK Bělá pod Pradědem z.s. 8 0 0
35. Lukáš Krejčí FK Bělá pod Pradědem z.s. 8 0 0
36. Pavel Roubalík JISKRA Velká Kraš,z.s. 8 6 0
37. Matěj Malčík SK Řetězárna z.s. 7 0 0
38. Vladimír Nečesal TJ Kameník Černá Voda 7 5 0
39. Michal Písek TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 7 1 0
40. Jiří Sloup FK Vápenná z.s. 6 2 0
41. Dominik Schopf FK Stomix Žulová z.s. 6 2 0
42. Pavel Kocich FK Vápenná z.s. 6 3 0
43. Daniel Wator SK Lipová - lázně 6 6 0
44. František Klinec Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 6 3 0
45. Jiří Hloušek FK Stomix Žulová z.s. 6 1 1
46. Milan Roubalík JISKRA Velká Kraš,z.s. 6 6 0
47. Adam Hapala FK Bělá pod Pradědem z.s. 6 0 0
48. Lubomír Plšek FK Bělá pod Pradědem z.s. 6 2 0
49. Jaroslav Heřmánek TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 6 2 0
50. Dalibor Planý Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 6 2 0
51. Kevin Gábor TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 5 1 0
52. Milan Hrtús FK Stomix Žulová z.s. 5 1 0
53. Jakub Žák SK Řetězárna z.s. 5 2 0
54. Aleš Chromík Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 5 5 0
55. Milan Žmolík FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 5 0 0
56. Jaroslav Švardala FK Stomix Žulová z.s. 5 1 0
57. František Ryba JISKRA Velká Kraš,z.s. 5 0 0
58. Jaroslav Lučan TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 5 1 0
59. Roman Žiga Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 4 1 0
60. Jaroslav Křivohlávek FK Stomix Žulová z.s. 4 0 0
61. Jaroslav Příhoda FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 4 1 0
62. Pavel Hečko FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 4 2 0
63. Tomáš Zvoníček SK Lipová - lázně 4 1 0
64. Michal Strejček SK Lipová - lázně 4 3 0
65. Karel Juřík TJ Kameník Černá Voda 4 3 0
66. Leoš Chromík Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 4 1 0
67. Tomáš Ozsvald SK Lipová - lázně 4 2 0
68. Robert Škodík TJ Kameník Černá Voda 4 4 0
69. Martin Zemánek FK Bělá pod Pradědem z.s. 4 4 0
70. Kamil Vala TJ Kameník Černá Voda 4 0 0
71. David Lejsal FK Bělá pod Pradědem z.s. 4 1 0
72. David Gondek Dynamo Javorník, z.s. 4 0 0
73. Jan Babčák SK Řetězárna z.s. 4 0 0
74. David Kubálek SK Lipová - lázně 3 1 0
75. Roman Šebesta JISKRA Velká Kraš,z.s. 3 3 1
76. Lukáš Fidrich TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 3 2 0
77. Patrik Richter Dynamo Javorník, z.s. 3 1 0
78. František Ryba Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 3 0 0
79. Bedřich Salva SK Lipová - lázně 3 0 0
80. Zdeněk Karel FK Stomix Žulová z.s. 3 1 0
81. Radim Samolej Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 3 4 0
82. Martin Červeňák Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 3 4 0
83. Ivan Kratochvíl SK Řetězárna z.s. 3 1 0
84. Luděk Dlouhý FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 3 3 0
85. Ivo Kühn SK Lipová - lázně 3 0 0
86. Zdeněk Kovářík Dynamo Javorník, z.s. 3 6 0
87. Jiří Kováč FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 3 1 0
88. Martin Šulák JISKRA Velká Kraš,z.s. 3 3 1
89. Petr Koláček TJ Kameník Černá Voda 3 1 0
90. František Mohapl Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 3 3 1
91. Alois Petřík Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 3 0 0
92. Lukáš Juríček SK Řetězárna z.s. 3 0 0
93. Jakub Vysloužil JISKRA Velká Kraš,z.s. 3 0 0
94. Vláďa Zajac FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 3 3 1
95. Lubomír Gurka TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 3 1 0
96. Filip Vlachopulos SK Řetězárna z.s. 3 2 0
97. Jiří Zdražil JISKRA Velká Kraš,z.s. 3 0 0
98. Martin Nuzík FK Bělá pod Pradědem z.s. 2 1 0
99. Josef Kňazovčík TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 2 0 0
100. Jan Knoz FK Bělá pod Pradědem z.s. 2 3 0
101. Milan Duna FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 2 0 0
102. Michal Nick TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 2 0 0
103. Marek Klement FK Vápenná z.s. 2 0 0
104. Kamil Pessel SK Řetězárna z.s. 2 4 0
105. Stanislav Poskočil TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 2 0 0
106. Jan Kadlec FK Vápenná z.s. 2 1 0
107. Miroslav Vávra JISKRA Velká Kraš,z.s. 2 4 0
108. Zdeněk Čecháček Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 2 1 1
109. Marek Zdražil FK Vápenná z.s. 2 2 0
110. Jiří Heřmánek TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 2 1 0
111. Jiří Nátr TJ Kameník Černá Voda 2 0 0
112. Vojtěch Maceček FK Stomix Žulová z.s. 2 1 0
113. Jaroslav Dostál SK Řetězárna z.s. 2 1 0
114. Ondřej Maceček FK Stomix Žulová z.s. 2 1 0
115. Aleš Adamec Dynamo Javorník, z.s. 2 2 0
116. Marek Krmíček TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 2 0 0
117. Marek Červík TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 2 0 0
118. Martin Göttlicher SK Lipová - lázně 2 1 0
119. Radek Mondek FK Stomix Žulová z.s. 2 3 0
120. Marcel Babčák SK Řetězárna z.s. 2 1 0
121. Martin Michálek SK Řetězárna z.s. 2 0 0
122. Tibor Hendrych FK Vápenná z.s. 2 2 0
123. Martin Příhoda SK Lipová - lázně 2 0 0
124. Tomáš Keltner FK Bělá pod Pradědem z.s. 2 0 0
125. Tomáš Vitovják FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 2 3 0
126. Daniel Vávra Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 2 1 0
127. Michal Reinelt FK Bělá pod Pradědem z.s. 2 0 0
128. Josef Janoš JISKRA Velká Kraš,z.s. 2 2 1
129. Robin Richter Dynamo Javorník, z.s. 2 3 0
130. Libor Šesták SK Lipová - lázně 2 0 0
131. Zdeněk Šoltýs FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 2 0 0
132. Milan Trusík JISKRA Velká Kraš,z.s. 2 0 0
133. Rudolf Rapaň Dynamo Javorník, z.s. 2 2 2
134. Tomáš Ptáček Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 2 0 0
135. Lukáš Urban SK Lipová - lázně 2 5 1
136. Dariusz Sroka Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 1 0 0
137. David Šerý FK Bělá pod Pradědem z.s. 1 2 0
138. Patrik Mazánek SK Řetězárna z.s. 1 0 0
139. Roman Macura FK Vápenná z.s. 1 0 0
140. Kamil Mazánek FK Vápenná z.s. 1 0 0
141. Michal Vitásek Dynamo Javorník, z.s. 1 2 0
142. Oldřich Stolár JISKRA Velká Kraš,z.s. 1 0 0
143. Lukáš Bartoněk Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 1 0 0
144. Jan Lapčík TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 1 0 0
145. Michal Danilko Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 1 1 0
146. Tomáš Kysučan TJ Kameník Černá Voda 1 0 0
147. Marcel Žiga Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 1 1 0
148. Jan Švajka FK Bělá pod Pradědem z.s. 1 0 0
149. Libor Antal Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 1 3 0
150. Jakub Maceček SK Řetězárna z.s. 1 1 0
151. Petr Soukup SK Řetězárna z.s. 1 0 0
152. Vít Leskovjan Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 1 0 0
153. Oldřich Maceček TJ Kameník Černá Voda 1 2 0
154. Marek Červík JISKRA Velká Kraš,z.s. 1 0 0
155. Lukáš Rejda TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 1 0 0
156. Kamil Bilik FK Vápenná z.s. 1 0 0
157. Patrik Zifcsák TJ Kameník Černá Voda 1 2 0
158. Roman Babják TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 1 2 0
159. Karel Račák FK Vápenná z.s. 1 0 0
160. Daniel Profous FK Vápenná z.s. 1 2 0
161. Miroslav Čecháček Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 1 0 0
162. Michal Příhoda SK Lipová - lázně 1 0 0
163. Filip Procházka FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 1 0 0
164. Martin Turoň TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 1 0 0
165. Jaroslav Orel SK Řetězárna z.s. 1 0 0
166. Marek Navrátil SK Lipová - lázně 1 0 0
167. Radek Sedláček SK Řetězárna z.s. 1 0 0
168. Vladimíir Slovák Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 1 1 0
169. Ladislav Příhoda TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 1 6 0
170. Lukáš Salva TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 1 1 0
171. Jiří Burďák TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 1 0 0
172. Petr Vrána FK Vápenná z.s. 1 2 0
173. Václav Novák Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 1 0 1
174. Alexandr Soukup SK Řetězárna z.s. 1 0 0
175. Jiří Mžourek FK Stomix Žulová z.s. 1 0 0
176. Dušan Kandra Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 1 0 0
177. Zdeněk Kowalcze SK Řetězárna z.s. 1 0 0
178. Josef Kováčík FK Vápenná z.s. 1 5 0
179. Petr Filip Dynamo Javorník, z.s. 1 1 0
180. Petr Juřík FK Stomix Žulová z.s. 1 0 0
181. Michal Ivanič SK Lipová - lázně 1 0 0
182. Aleš Dostál SK Řetězárna z.s. 1 1 0
183. Tomáš Kováč SK Řetězárna z.s. 1 3 0
184. Jiří Horvát Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 1 0 0
185. Martin Koláček TJ Kameník Černá Voda 1 0 0
186. Marian Hrtús FK Stomix Žulová z.s. 1 0 0
187. Jan Kocián SK Řetězárna z.s. 1 3 0
188. Ondřej Galis TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 1 0 0
189. Jakub Chovanec SK Lipová - lázně 1 0 0
190. Miloslav Frkáň FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 1 0 0
191. Tomáš Koudela FK Bělá pod Pradědem z.s. 1 1 0
192. Jaroslav Hloušek Dynamo Javorník, z.s. 1 0 0
193. Patrik Kandra Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 1 2 0
194. David Ditmar SK Řetězárna z.s. 1 0 0
195. Jan Hanúsek SK Lipová - lázně 1 2 0
196. František Hladký FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 1 0 0
197. Jaroslav Job FK Bělá pod Pradědem z.s. 1 0 0
198. Leoš Hampl Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 1 0 0
199. Petr Salva Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 0 0
200. Kamil Šebesta SK Řetězárna z.s. 0 0 0
201. Petr Chromek TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 1 0
202. Stanislav Šebek FK Vápenná z.s. 0 0 0
203. Patrik Šarman TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 0 4 0
204. Václav Surovík Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 0 0
205. Milan Šálek Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
206. Miloslav Šmirják Dynamo Javorník, z.s. 0 2 1
207. Pavel Salva Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 0 0
208. Vojtěch Blaťák Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 0 0 0
209. Josef Javorek TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 1 0
210. Josef Šimoník JISKRA Velká Kraš,z.s. 0 0 0
211. Jan Šibl Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 0 0
212. Jan Ryšánek TJ Kameník Černá Voda 0 1 0
213. Petr Strouhal FK Stomix Žulová z.s. 0 1 0
214. Aleš Bocek Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
215. Tomáš Strnka FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 0 0 0
216. Jan Schiel FK Bělá pod Pradědem z.s. 0 0 0
217. Jan Ivanič SK Lipová - lázně 0 0 0
218. Jan Ivanič SK Lipová - lázně 0 0 0
219. Vojtěch Brezniak Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 0 2 0
220. Radek Schlögel Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 0 0 0
221. František Slíž TJ Kameník Černá Voda 0 2 0
222. Tomáš Bundil TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 1 0
223. Daniel Schneider SK Řetězárna z.s. 0 1 0
224. David Jankes FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 0 0 0
225. Lukáš Hýsek SK Řetězárna z.s. 0 0 0
226. Miloslav Frkáň FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 0 0 0
227. Michal Bráblík SK Lipová - lázně 0 0 0
228. Jiří Burďák TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
229. Jan Bračík FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 0 1 0
230. Pavel Chromík FK Vápenná z.s. 0 2 0
231. Radim Janoš JISKRA Velká Kraš,z.s. 0 0 0
232. Jakub Bračík FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 0 0 0
233. Marek Samolej Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 0 0
234. David Janošťák JISKRA Velká Kraš,z.s. 0 0 0
235. Martin Trsťan SK Lipová - lázně 0 1 0
236. Ivan Wall SK Lipová - lázně 0 1 0
237. Vratislav Bártek TJ Kameník Černá Voda 0 0 0
238. Lukáš Zajac FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 0 0 0
239. Michal Hladký TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 0 4 0
240. Jiří Glombíček TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 0 0 0
241. Zdenek Vybíral JISKRA Velká Kraš,z.s. 0 3 1
242. Michael Vrána FK Vápenná z.s. 0 0 0
243. Luděk Všetička SK Lipová - lázně 0 0 0
244. Luděk Všetička SK Lipová - lázně 0 1 0
245. Michal Zdražil FK Vápenná z.s. 0 1 0
246. František Hladký TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 0 1 0
247. Ondřej Žiga Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 1 0
248. Martin Babčák SK Řetězárna z.s. 0 0 0
249. René Žmolík FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 0 0 0
250. Josef Andrušík FK Vápenná z.s. 0 1 0
251. Ivo Grešák SK Řetězárna z.s. 0 0 0
252. Lukáš Goroľ Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 0 1 0
253. Lukáš Zeleňák Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 0 0
254. Karel Bajza SK Řetězárna z.s. 0 0 0
255. Martin Hladký FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 0 0 0
256. Lukáš Holeňa Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 3 0
257. Lukáš Volčík TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 0 0 0
258. Martin Hradil TJ Kameník Černá Voda 0 0 0
259. Leopold Urban SK Lipová - lázně 0 1 0
260. Břetislav Hovězák Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
261. Karel Bednarski Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 0 0 0
262. Miroslav Bělík FK Bělá pod Pradědem z.s. 0 5 1
263. Pavel Jedlička SK Řetězárna z.s. 0 0 0
264. Marek Gabriš JISKRA Velká Kraš,z.s. 0 0 0
265. Antonín Hudec SK Lipová - lázně 0 0 0
266. Radim Tirala JISKRA Velká Kraš,z.s. 0 3 0
267. Jiří Baťa Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 0 0
268. Aleš Valíček FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
269. Dušan Bártek TJ Kameník Černá Voda 0 0 0
270. Kryštof Horník TJ Kameník Černá Voda 0 0 0
271. Jaroslav Horák Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
272. Radomír Glac TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 0 1 0
273. Radim Vavrač FK Vápenná z.s. 0 0 0
274. Petr Vávra Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 0 0 0
275. Lukáš Hotový SK Řetězárna z.s. 0 1 0
276. Jiří Vašut Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
277. Josef Horvát Dynamo Javorník, z.s. 0 2 0
278. Marek Šopinec JISKRA Velká Kraš,z.s. 0 0 0
279. Tomáš Jelínek SK Řetězárna z.s. 0 0 0
280. Karel Michálka Dynamo Javorník, z.s. 0 3 0
281. Zdeněk Mikulík FK Bělá pod Pradědem z.s. 0 1 0
282. Tomáš Mohapl Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 2 0
283. Igor Dubovan Dynamo Javorník, z.s. 0 2 0
284. Roman Michálek SK Řetězárna z.s. 0 0 0
285. Petr Mičák TJ Kameník Černá Voda 0 0 0
286. Martin Kozel SK Řetězárna z.s. 0 0 0
287. Martin Malínek Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
288. Jaromír Marek TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 0 2 0
289. Antonín Martinek Dynamo Javorník, z.s. 0 1 0
290. Jakub Koukol SK Lipová - lázně 0 0 0
291. Josef Morong FK Stomix Žulová z.s. 0 1 0
292. Jan Nagy FK Vápenná z.s. 0 0 0
293. Zdeněk Nagy FK Vápenná z.s. 0 1 0
294. Filip Kolarík FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 0 1 0
295. Marek Navrátil Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 0 0
296. Tomáš Nagy FK Vápenná z.s. 0 0 0
297. Vlastimil Hajzera SK Lipová - lázně 0 0 0
298. Jiří Morong FK Bělá pod Pradědem z.s. 0 0 0
299. David Mostecký Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 0 0 0
300. Martin Mrva TJ Kameník Černá Voda 0 0 0
301. Jakub Malaník FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 0 0 0
302. Martin Machů TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 1 0
303. Bedřich Kroupa TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
304. Josef Krejsa FK Stomix Žulová z.s. 0 1 0
305. Marek Lejsal FK Bělá pod Pradědem z.s. 0 0 0
306. Radek Krčma Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 0 0 0
307. Tomáš Krpelan FK Vápenná z.s. 0 4 0
308. Michal Kysučan TJ Kameník Černá Voda 0 0 0
309. Martin Kubáň TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 0 0 0
310. Zdeněk Kubica Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 0 0 0
311. Petr Kuchař SK Lipová - lázně 0 0 0
312. Radek Divina SK Řetězárna z.s. 0 0 0
313. Josef Leskovjan Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 0 0
314. Jakub Litvík SK Řetězárna z.s. 0 0 0
315. Ondřej Maceček SK Řetězárna z.s. 0 0 0
316. Józef Kozyra TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 0 0 0
317. Pavel Čimbora SK Lipová - lázně 0 1 1
318. Jiří Kozub Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
319. Roman Kratina FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 0 0 0
320. Lukáš Krátký TJ Kameník Černá Voda 0 0 0
321. Josef Losman Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
322. Ladislav Čmela TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 1 0
323. Jan Lukáš FK Bělá pod Pradědem z.s. 0 0 0
324. František Navrátil Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 0 0 0
325. Lukáš Nečesal TJ Kameník Černá Voda 0 0 0
326. Tomáš Juřik TJ Kameník Černá Voda 0 0 0
327. Ladislav Jurček SK Řetězárna z.s. 0 2 1
328. Jaroslav Randus JISKRA Velká Kraš,z.s. 0 0 0
329. Aleš Fojtek Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 1 0
330. Vladislav Juřík FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 0 0 0
331. Radek Kadlec FK Vápenná z.s. 0 0 0
332. Ondřej Kapečka Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
333. Pavel Polzer SK Lipová - lázně 0 0 0
334. Robin Ponížil TJ Kameník Černá Voda 0 0 0
335. Tomáš Kadrman SK Lipová - lázně 0 0 0
336. František Juhaňák FK Bělá pod Pradědem z.s. 0 2 0
337. Josef Reiter SK Lipová - lázně 0 0 0
338. Vojtěch Ruman JISKRA Velká Kraš,z.s. 0 0 0
339. Tomáš Rupa SK Řetězárna z.s. 0 0 0
340. Tomáš Ruský JISKRA Velká Kraš,z.s. 0 0 0
341. Aleš Russmann SK Řetězárna z.s. 0 1 0
342. Roman Burkuš FK Bělá pod Pradědem z.s. 0 0 0
343. Jakub Cirjak SK Lipová - lázně 0 0 0
344. Martin Richter SK Řetězárna z.s. 0 0 0
345. Milan Jeřábek Dynamo Javorník, z.s. 0 2 1
346. Vladimír Kubáň TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 0 1 0
347. Martin Pocklan FK Bělá pod Pradědem z.s. 0 0 0
348. Vladimír Čermák TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 2 0
349. Jakub Červenka FK Vápenná z.s. 0 0 0
350. Jakub Ondruch TJ Kameník Černá Voda 0 0 0
351. Jaroslav Ondrušík JISKRA Velká Kraš,z.s. 0 0 0
352. Vlastimil Červenka Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 0 0
353. Adam Obšil SK Řetězárna z.s. 0 0 0
354. Marek Dundík SK Řetězárna z.s. 0 0 0
355. Petr Nepožitek Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 0 0 0
356. Jakub Nick TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 0 1 0
357. Jaroslav Kočí SK Řetězárna z.s. 0 0 0
358. Josef Opršal Tělovýchovná jednota Skorošice, spolek 0 1 0
359. Bohuslav Farský TJ Sokol Velké Kunětice, z.s. 0 1 0
360. David Kirschner FK Vápenná z.s. 0 0 0
361. Petr Kirschner FK Vápenná z.s. 0 0 0
362. Vilém Černý SK Lipová - lázně 0 1 1
363. Václav Čermák TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
364. Matěj Pessel JISKRA Velká Kraš,z.s. 0 1 0
365. Jaroslav Paštika SK Lipová - lázně 0 0 0
366. Pavel Klčo FC TATRAN TOUAX SUPÍKOVICE z.s. 0 1 0
367. Václav Papert Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
368. Jan Pastucha SK Řetězárna z.s. 0 0 0
369. Vítězslav Jelen FK Bělá pod Pradědem z.s. 0 0 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN