Olomoucký krajBelsportAutodoprava Látal

Střelci

K + K SLUŽBY Okresní přebor starší přípravky

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Adam Blata Dynamo Javorník, z.s. 40 0 0
2. Martin Mrlina FK Mikulovice z.s. 23 0 0
3. Michael Kadlec FK Vápenná z.s. 20 0 0
4. Jiří Sumec Dynamo Javorník, z.s. 18 0 0
5. Matěj Štencl FK Mikulovice z.s. 17 0 0
6. Samuel Hečko SK Řetězárna z.s. 17 0 0
7. Tomáš Jati FK Stomix Žulová z.s. 17 0 0
8. Jakub Uhřík FK Jeseník, z. s. 14 0 0
9. Dominik Čecháček FK Vápenná z.s. 14 0 0
10. Jaroslav Maňur FK Mikulovice z.s. 14 0 0
11. Antonín Frančák FK Vápenná z.s. 13 0 0
12. David Jarušek FK Jeseník, z. s. 12 0 0
13. Adam Neubauer Dynamo Javorník, z.s. 12 0 0
14. Juraj Viskupič SK Lipová - lázně 12 0 0
15. Vanessa Machů TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 9 0 0
16. Michal Dolejší SK Lipová - lázně 9 0 0
17. David Neugebauer FK Bělá pod Pradědem z.s. 9 0 0
18. Lukáš Jakubčík TJ Vidnava, z.s. 9 0 0
19. Andreas Bulguris Dynamo Javorník, z.s. 9 0 0
20. Michal Hlobil FK Jeseník, z. s. 8 0 0
21. Jonáš Koudelka FK Jeseník, z. s. 8 0 0
22. Jurica Jurić Dynamo Javorník, z.s. 8 0 0
23. Petr Hanúsek FK Mikulovice z.s. 8 0 0
24. Damian Bayer Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 7 0 0
25. Marek Hradil FK Bělá pod Pradědem z.s. 7 0 0
26. David Stojar FK Mikulovice z.s. 7 0 0
27. Mikuláš Ondrejkovič FK Bělá pod Pradědem z.s. 7 0 0
28. Jan Pleva FK Jeseník, z. s. 7 0 0
29. Jakub Schneider SK Řetězárna z.s. 6 0 0
30. Jakub Kadlec FK Vápenná z.s. 6 0 0
31. Roman Zemánek TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 6 0 0
32. Daniel Plachetka FK Jeseník, z. s. 6 0 0
33. Samuel Ruč Dynamo Javorník, z.s. 6 0 0
34. Samuel Miťko TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 5 0 0
35. Hans Bairnsfather FK Bělá pod Pradědem z.s. 5 0 0
36. Lucas Brych SK Lipová - lázně 5 0 0
37. Roman Plachetka FK Jeseník, z. s. 5 0 0
38. Petros Stambolidis Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 5 0 0
39. Adam Ress FK Jeseník, z. s. 4 0 0
40. Jan Stiskala SK Řetězárna z.s. 4 0 0
41. Kristian Suchý SK Řetězárna z.s. 4 0 0
42. Patrik Banko FK Stomix Žulová z.s. 4 0 0
43. Marek Mlynář SK Lipová - lázně 4 0 0
44. Damian Gábor TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 4 0 0
45. Matěj Gajdoš FK Jeseník, z. s. 4 0 0
46. Petr Papavasiliu Dynamo Javorník, z.s. 3 0 0
47. Patrik Atanasiadis Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 3 0 0
48. Denis Trochta FK Jeseník, z. s. 3 0 0
49. Michal Černěnko SK Řetězárna z.s. 3 0 0
50. Šimon Koudelka FK Mikulovice z.s. 3 0 0
51. Jakub Čimbora SK Lipová - lázně 3 0 0
52. Libor Halíček FK Jeseník, z. s. 3 0 0
53. Oliver Kočica SK Lipová - lázně 2 0 0
54. Antonín Kofroň TJ Vidnava, z.s. 2 0 0
55. Jonáš Kratochvíl SK Řetězárna z.s. 2 0 0
56. Pavel Galek FK Vápenná z.s. 2 0 0
57. Marek Zatloukal FK Jeseník, z. s. 2 0 0
58. Ondřej Ševčík FK Stomix Žulová z.s. 2 0 0
59. Simona Burďáková TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 2 0 0
60. Matyáš Bernatík FK Jeseník, z. s. 2 0 0
61. Antonín Stiak FK Bělá pod Pradědem z.s. 2 0 0
62. Jonáš Robotka SK Řetězárna z.s. 2 0 0
63. Daniel Scheuter FK Stomix Žulová z.s. 2 0 0
64. Nels Bairnsfather FK Bělá pod Pradědem z.s. 2 0 0
65. Zdeněk Latzel FK Vápenná z.s. 1 0 0
66. Stanislav Marek FK Vápenná z.s. 1 0 0
67. Vojtěch Poskočil FK Vápenná z.s. 1 0 0
68. Tadeáš Svoboda FK Jeseník, z. s. 1 0 0
69. Dominik Ondrušík TJ Vidnava, z.s. 1 0 0
70. David Vaněk Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 1 0 0
71. Petr Krystýn SK Řetězárna z.s. 1 0 0
72. Štěpán Chromík FK Vápenná z.s. 1 0 0
73. Barbora Komadová FK Stomix Žulová z.s. 1 0 0
74. Eliáš Čagánek FK Bělá pod Pradědem z.s. 1 0 0
75. Michal Kaňovský FK Vápenná z.s. 1 0 0
76. Martin Černatovič Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 1 0 0
77. Dominik Dobiáš FK Bělá pod Pradědem z.s. 1 0 0
78. Matěj Hrazdira Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 1 0 0
79. Tomáš Jakubčík TJ Vidnava, z.s. 1 0 0
80. Ray Graham TJ Vidnava, z.s. 1 0 0
81. Pavel Hloch TJ Vidnava, z.s. 1 0 0
82. David Bartuněk SK Řetězárna z.s. 1 0 0
83. Martina Dubčíková TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
84. Michaela Dostálová TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
85. Marek Danilko FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
86. Jakub Gvizd FK Mikulovice z.s. 0 0 0
87. Václav Stavinoha FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
88. Martin Glombíček TJ Vidnava, z.s. 0 0 0
89. Jana Schuchová TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
90. Vojtěch Sroka FK Jeseník, z. s. 0 0 0
91. Jakub Frančák FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
92. Ondřej Fraštík Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 0 0 0
93. Bedřich Šimek SK Lipová - lázně 0 0 0
94. Tomáš Urban SK Řetězárna z.s. 0 0 0
95. Adam Bronda SK Řetězárna z.s. 0 0 0
96. Patrik Turza Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 0 0 0
97. Denisa Bondorová FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
98. Simon Wadel TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
99. Štěpán Babčák SK Řetězárna z.s. 0 0 0
100. Kateřina Bartošová FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
101. Jakub Wall SK Řetězárna z.s. 0 0 0
102. Tomáš Buchal SK Lipová - lázně 0 0 0
103. Ondřej Tichý SK Lipová - lázně 0 0 0
104. Matěj Šťastný FK Bělá pod Pradědem z.s. 0 0 0
105. Jáchym Richter FK Bělá pod Pradědem z.s. 0 0 0
106. Stanislav Cirjak TJ Vidnava, z.s. 0 0 0
107. Nikola Burďáková TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
108. Jakub Štrajt FK Vápenná z.s. 0 0 0
109. Matyáš Šustr TJ Vidnava, z.s. 0 0 0
110. Tim Štrajt FK Vápenná z.s. 0 0 0
111. Vojtěch Šarman FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
112. Martin Přibyla Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 0 0 0
113. Tobias Michálek Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
114. Jakub Kirchner TJ Vidnava, z.s. 0 0 0
115. Václav Kolb SK Lipová - lázně 0 0 0
116. Petr Minarčík FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
117. Beáta Kapečková FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
118. Jan Moravec Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
119. Petr Mocka Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 0 0 0
120. Odeta Malčíková SK Řetězárna z.s. 0 0 0
121. Jakub Machálek Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
122. Vojtěch Kuča FK Vápenná z.s. 0 0 0
123. Vojtěch Ambrož FK Bělá pod Pradědem z.s. 0 0 0
124. Michal Kymadze TJ Vidnava, z.s. 0 0 0
125. Karolína Koryčanová SK Lipová - lázně 0 0 0
126. Jakub Magyarič TJ Vidnava, z.s. 0 0 0
127. Tomáš Macek FK Mikulovice z.s. 0 0 0
128. Adam Kanalik FK Jeseník, z. s. 0 0 0
129. Martin Nagy Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
130. Michaela Pesslova TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
131. Vasil Papavasiliu Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
132. Miroslav Jeřábek Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 0 0 0
133. Petr Pišl TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
134. Matyáš Holomek Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
135. František Reimer TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
136. Oliver Kotas Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
137. Čeněk Papadopulos Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 0 0 0
138. Pavlík Ondrušík TJ Vidnava, z.s. 0 0 0
139. Benjamin Neubauer Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 0 0 0
140. Anna Nemeškalová FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
141. Jakub Jurok SK Lipová - lázně 0 0 0
142. Ondřej Jurina FK Mikulovice z.s. 0 0 0
143. Jakub Jeřábek Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 0 0 0
144. Radek John FK Mikulovice z.s. 0 0 0
145. Jiří Rejda TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN