Olomoucký krajBelsportAutodoprava Látal

Střelci

Okresní přebod mladší přípravky

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Patrik Turza Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 130 0 0
2. Vojtěch Šarman FK Stomix Žulová z.s. 99 0 0
3. Lukáš Koriťák Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 69 0 0
4. Ondřej Králík Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 58 0 0
5. Matyáš Šustr Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 54 0 0
6. Jakub Juriš Dynamo Javorník, z.s. 46 0 0
7. Stanislav Bařina SK Řetězárna z.s., SK Řetězárna z.s. 43 0 0
8. Martin Makarenko FK Jeseník, z. s., FK Jeseník, z. s. 42 0 0
9. Jan Oprchal SK Lipová - lázně 42 0 0
10. Ladislav Oškera SK Řetězárna z.s., SK Řetězárna z.s. 33 0 0
11. Patrik Šarman FK Jeseník, z. s. 32 0 0
12. Daniel Jurčák SK Řetězárna z.s., SK Řetězárna z.s. 30 0 0
13. Jakub Kovačík Dynamo Javorník, z.s. 28 0 0
14. Filip Oravec SK Řetězárna z.s., SK Řetězárna z.s. 28 0 0
15. Štěpán Babčák SK Řetězárna z.s., SK Řetězárna z.s. 27 0 0
16. Jack Cryer FK Jeseník, z. s. 27 0 0
17. Marek Hlavatý Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 24 0 0
18. Jan Žáček FK Jeseník, z. s. 22 0 0
19. Ondřej Sedlák Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 22 0 0
20. Jan Švarc FK Mikulovice z.s. 21 0 0
21. František Válek SK Řetězárna z.s., SK Řetězárna z.s. 21 0 0
22. Tobiáš Spáčil SK Řetězárna z.s., SK Řetězárna z.s. 21 0 0
23. Radim Kozyra FK Jeseník, z. s., FK Jeseník, z. s. 21 0 0
24. Michal Šimek SK Lipová - lázně 20 0 0
25. Adam Kozel Dynamo Javorník, z.s. 20 0 0
26. Ladislav Pecha Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 18 0 0
27. Marek Švarc FK Mikulovice z.s. 17 0 0
28. Štěpán Škodík TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 17 0 0
29. Jonáš Čagánek FK Jeseník, z. s. 15 0 0
30. Pavel Morong Dynamo Javorník, z.s. 15 0 0
31. Samuel Kantořík SK Řetězárna z.s., SK Řetězárna z.s. 14 0 0
32. Kryštof Mandát SK Řetězárna z.s., SK Řetězárna z.s. 13 0 0
33. Marek Fidrich TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 13 0 0
34. Matyáš Hapal FK Jeseník, z. s. 13 0 0
35. Jonáš Jezerský FK Jeseník, z. s. 12 0 0
36. Matyáš Šmigura SK Lipová - lázně 12 0 0
37. Marián Žiga Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 11 0 0
38. Josef Sedláček SK Řetězárna z.s., SK Řetězárna z.s. 11 0 0
39. Jan Rejda TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 11 0 0
40. Ondřej Zykmund Dynamo Javorník, z.s. 11 0 0
41. Marián Wetter Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 11 0 0
42. Oliver Vítek FK Jeseník, z. s. 11 0 0
43. Lukáš Škrabánek SK Řetězárna z.s. 8 0 0
44. František Hecsko TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 7 0 0
45. Jiří Jezerský FK Jeseník, z. s. 7 0 0
46. Pavel Holeňa SK Lipová - lázně 7 0 0
47. Adam Sekot FK Jeseník, z. s. 7 0 0
48. Tomáš Jakubčík Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 6 0 0
49. Štěpán Chlopčík Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 6 0 0
50. Adam Tomalský SK Řetězárna z.s., SK Řetězárna z.s. 5 0 0
51. Adam Spáčil SK Řetězárna z.s., SK Řetězárna z.s. 5 0 0
52. Pavel Štěpán Dynamo Javorník, z.s. 5 0 0
53. František Švenda SK Řetězárna z.s., SK Řetězárna z.s. 5 0 0
54. Michal Palovčík Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 4 0 0
55. Tobias Mrlina FK Mikulovice z.s. 4 0 0
56. Tadeáš Lorenz FK Mikulovice z.s. 4 0 0
57. Oliver Hockicko FK Jeseník, z. s. 4 0 0
58. Tomáš Koriťák Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 4 0 0
59. Daniel Sekot FK Jeseník, z. s. 4 0 0
60. Michaela Písková TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 4 0 0
61. Vojtěch Vojčák Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s. 3 0 0
62. Patrik Zálešák SK Lipová - lázně 3 0 0
63. Nicol Kuchařová SK Lipová - lázně 3 0 0
64. Nikolas Joanidis FK Jeseník, z. s. 2 0 0
65. Jan Keleti Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 2 0 0
66. Timon Stavianis FK Mikulovice z.s. 2 0 0
67. Lucie Pospíšilová FK Mikulovice z.s. 2 0 0
68. Petr Minarčík FK Stomix Žulová z.s. 2 0 0
69. Matyáš Pavlásek Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 2 0 0
70. David Otevřel FK Jeseník, z. s. 2 0 0
71. Nikolas Bulguris Dynamo Javorník, z.s. 2 0 0
72. Alexander Gabčo FK Stomix Žulová z.s. 2 0 0
73. Daniel Stiak FK Jeseník, z. s. 1 0 0
74. Tomas Solodujev FK Stomix Žulová z.s. 1 0 0
75. Jakub Banáš FK Mikulovice z.s. 1 0 0
76. Adam Šimík SK Lipová - lázně 1 0 0
77. Dominika Slavíková SK Lipová - lázně 1 0 0
78. Jiří Sedlář FK Mikulovice z.s. 1 0 0
79. Natálie Svozilová FK Jeseník, z. s. 1 0 0
80. Aneta Štenclová FK Mikulovice z.s. 1 0 0
81. Josef Kubala Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 1 0 0
82. Tomáš Fitz FK Jeseník, z. s. 1 0 0
83. Vojta Kryl FK Stomix Žulová z.s. 1 0 0
84. Eliška Svěchová SK Lipová - lázně 1 0 0
85. Tomáš Ehrenberger TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 1 0 0
86. Jakub Korytář FK Mikulovice z.s. 1 0 0
87. Marek Danilko FK Stomix Žulová z.s. 1 0 0
88. Adam Mondek FK Jeseník, z. s. 1 0 0
89. Martina Červeňáková Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 1 0 0
90. Šimek Petr FK Mikulovice z.s. 1 0 0
91. Dominik Jurčica Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 1 0 0
92. Michal Muzyčuk SK Lipová - lázně 1 0 0
93. Denisa Jarůšková SK Lipová - lázně 1 0 0
94. Jaroslav Pliska Dynamo Javorník, z.s. 1 0 0
95. Tomáš Veselovský FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
96. Daniel Šustek SK Lipová - lázně 0 0 0
97. Matyáš Zmydloch FK Jeseník, z. s. 0 0 0
98. Filip Šretr Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
99. Jonáš Širůčka Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
100. Michael Morrison FK Mikulovice z.s. 0 0 0
101. Dominik Hinšt FK Mikulovice z.s. 0 0 0
102. Jakub Frančák FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
103. Alex Hrabáček Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
104. Jakub Chromík FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
105. Matyáš Josefík FK Jeseník, z. s. 0 0 0
106. Alžběta Chromíková Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 0 0
107. Viola Fidrichová TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
108. Dinh Minh Quan Duong Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
109. Jiří Beťák FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
110. Jiří Bebčák FK Mikulovice z.s. 0 0 0
111. Denisa Bondorová FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
112. Justin Červenka Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
113. Adam Dubovan Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 0 0
114. Kryštof Dias FK Jeseník, z. s. 0 0 0
115. Matěj Konupčík SK Lipová - lázně 0 0 0
116. Zuzana Krčmová FK Mikulovice z.s. 0 0 0
117. Vojtěch Polák TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
118. Tereza Podlahová TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
119. Adéla Pruchnická FK Mikulovice z.s. 0 0 0
120. Petr Schreiber Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
121. Martin Stránský SK Lipová - lázně 0 0 0
122. Radovan Stehlík SK Lipová - lázně 0 0 0
123. Eliáš Petřek Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
124. Petr Ondrášek Dynamo Javorník, z.s. 0 0 0
125. Jaroslav Lučan TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
126. Petros Kumarcis SK Lipová - lázně 0 0 0
127. Adam Mičák FK Stomix Žulová z.s. 0 0 0
128. Laura Antalová Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s. 0 0 0
129. Václav Nydrle TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
130. Marie Suttnerová TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s. 0 0 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN