Olomoucký krajBelsportAutodoprava Látal

Všechny výsledky

Okresní přebor muži

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 3. 8. 2019 15:00
Skorošice - Černá Voda
Sobota 3. 8. 2019 16:00
V.Kunětice - St.Červená Voda
Sobota 3. 8. 2019 16:00
Bělá - Vápenná
Sobota 3. 8. 2019 17:00
Javorník - Velká Kraš
Sobota 3. 8. 2019 17:00
Supíkovice - Lipová-lázně
Sobota 3. 8. 2019 17:00
Vidnava - Bernartice "B"
Neděle 4. 8. 2019 14:00
Řetězárna "B" - Mikulovice

2. kolo

Sobota 10. 8. 2019 15:00
Velká Kraš - Supíkovice
Sobota 10. 8. 2019 15:00
Mikulovice - Javorník
Sobota 10. 8. 2019 15:30
Lipová-lázně - Vidnava
Sobota 10. 8. 2019 17:00
Vápenná - St.Červená Voda
Sobota 10. 8. 2019 17:00
Černá Voda - V.Kunětice
Neděle 11. 8. 2019 11:30
Bernartice "B" - Skorošice
Neděle 11. 8. 2019 14:00
Řetězárna "B" - Bělá Poznámka: Hřiště: Česká Ves, Původní termín: 10.08.2019 16:00

3. kolo

Sobota 17. 8. 2019 15:00
Skorošice - Lipová-lázně
Sobota 17. 8. 2019 16:00
V.Kunětice - Bernartice "B"
Sobota 17. 8. 2019 16:30
St.Červená Voda - Černá Voda
Sobota 17. 8. 2019 16:30
Javorník - Bělá
Sobota 17. 8. 2019 16:30
Supíkovice - Mikulovice
Sobota 17. 8. 2019 16:30
Vidnava - Velká Kraš
Neděle 18. 8. 2019 14:00
Řetězárna "B" - Vápenná

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 15:00
Velká Kraš - Skorošice
Sobota 24. 8. 2019 15:00
Mikulovice - Vidnava
Sobota 24. 8. 2019 15:30
Lipová-lázně - V.Kunětice
Sobota 24. 8. 2019 16:00
Bělá - Supíkovice
Sobota 24. 8. 2019 16:30
Javorník - Řetězárna "B" Poznámka: Hřiště: Javorník, Původní termín: 25.08.2019 14:00
Sobota 24. 8. 2019 16:30
Vápenná - Černá Voda
Neděle 25. 8. 2019 11:30
Bernartice "B" - St.Červená Voda

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 15:00
Skorošice - Mikulovice
Sobota 31. 8. 2019 16:00
V.Kunětice - Velká Kraš
Sobota 31. 8. 2019 16:30
St.Červená Voda - Lipová-lázně
Sobota 31. 8. 2019 16:30
Černá Voda - Bernartice "B"
Sobota 31. 8. 2019 16:30
Javorník - Vápenná
Sobota 31. 8. 2019 16:30
Vidnava - Bělá
Neděle 1. 9. 2019 14:00
Řetězárna "B" - Supíkovice Poznámka: / Hřiště: Česká Ves, Původní termín: 31.08.2019 16:30

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 15:00
Velká Kraš - St.Červená Voda
Sobota 7. 9. 2019 15:00
Mikulovice - V.Kunětice
Sobota 7. 9. 2019 15:30
Lipová-lázně - Černá Voda
Sobota 7. 9. 2019 16:00
Bělá - Skorošice
Sobota 7. 9. 2019 16:00
Vidnava - Řetězárna "B" Poznámka: Hřiště: Vidnava, Původní termín: 08.09.2019 14:00
Sobota 7. 9. 2019 16:00
Javorník - Supíkovice
Sobota 7. 9. 2019 16:00
Vápenná - Bernartice "B"

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 15:00
Skorošice - Řetězárna "B"
Sobota 14. 9. 2019 16:00
V.Kunětice - Bělá
Sobota 14. 9. 2019 16:00
St.Červená Voda - Mikulovice
Sobota 14. 9. 2019 16:00
Černá Voda - Velká Kraš
Sobota 14. 9. 2019 16:00
Supíkovice - Vápenná
Sobota 14. 9. 2019 16:00
Vidnava - Javorník
Neděle 15. 9. 2019 11:30
Bernartice "B" - Lipová-lázně

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 15:00
Velká Kraš - Bernartice "B"
Sobota 21. 9. 2019 15:00
Mikulovice - Černá Voda
Sobota 21. 9. 2019 15:30
Bělá - St.Červená Voda
Sobota 21. 9. 2019 15:30
V.Kunětice - Řetězárna "B" Poznámka: Hřiště: Velké Kunětice, Původní termín: 22.09.2019 14:00
Sobota 21. 9. 2019 15:30
Javorník - Skorošice
Sobota 21. 9. 2019 15:30
Supíkovice - Vidnava
Sobota 21. 9. 2019 15:30
Vápenná - Lipová-lázně

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 15:00
Skorošice - Supíkovice
Sobota 28. 9. 2019 15:30
V.Kunětice - Javorník
Sobota 28. 9. 2019 15:30
Lipová-lázně - Velká Kraš
Sobota 28. 9. 2019 15:30
Vidnava - Vápenná
Sobota 28. 9. 2019 15:30
Černá Voda - Bělá
Neděle 29. 9. 2019 11:30
Bernartice "B" - Mikulovice
Neděle 29. 9. 2019 14:00
Řetězárna "B" - St.Červená Voda Poznámka: / Hřiště: Česká Ves, Původní termín: 28.09.2019 15:30

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 15:00
Vápenná - Velká Kraš
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Mikulovice - Lipová-lázně
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Bělá - Bernartice "B"
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Javorník - St.Červená Voda
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Supíkovice - V.Kunětice
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Vidnava - Skorošice
Sobota 5. 10. 2019 15:30
Černá Voda - Řetězárna "B" Poznámka: Hřiště: Černá Voda, Původní termín: 06.10.2019 14:00

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Skorošice - Vápenná
Sobota 12. 10. 2019 15:00
V.Kunětice - Vidnava
Sobota 12. 10. 2019 15:00
St.Červená Voda - Supíkovice
Sobota 12. 10. 2019 15:00
Černá Voda - Javorník
Sobota 12. 10. 2019 15:00
Lipová-lázně - Bělá
Sobota 12. 10. 2019 15:00
Velká Kraš - Mikulovice
Neděle 13. 10. 2019 11:30
Bernartice "B" - Řetězárna "B"

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 14:30
Vápenná - Mikulovice
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Bělá - Velká Kraš
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Lipová-lázně - Řetězárna "B" Poznámka: Hřiště: Lipova - lazne, Původní termín: 20.10.2019 14:00
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Javorník - Bernartice "B"
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Supíkovice - Černá Voda
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Vidnava - St.Červená Voda
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Skorošice - V.Kunětice

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 14:30
V.Kunětice - Vápenná
Sobota 26. 10. 2019 14:30
St.Červená Voda - Skorošice
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Černá Voda - Vidnava
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Lipová-lázně - Javorník
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Velká Kraš - Řetězárna "B"
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Mikulovice - Bělá
Neděle 27. 10. 2019 11:30
Bernartice "B" - Supíkovice

14. kolo

Sobota 2. 11. 2019 14:00
Vápenná - Bělá
Sobota 2. 11. 2019 14:00
Mikulovice - Řetězárna "B"
Sobota 2. 11. 2019 14:00
Velká Kraš - Javorník
Sobota 2. 11. 2019 14:00
Lipová-lázně - Supíkovice
Sobota 2. 11. 2019 14:00
Černá Voda - Skorošice
Sobota 2. 11. 2019 14:00
St.Červená Voda - V.Kunětice
Neděle 3. 11. 2019 11:30
Bernartice "B" - Vidnava

16. kolo

Sobota 28. 3. 2020 15:00
Vápenná - Řetězárna "B"
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Bělá - Javorník
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Mikulovice - Supíkovice
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Velká Kraš - Vidnava
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Lipová-lázně - Skorošice
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Černá Voda - St.Červená Voda
Neděle 29. 3. 2020 11:30
Bernartice "B" - V.Kunětice

17. kolo

Sobota 4. 4. 2020 15:00
Skorošice - Velká Kraš
Sobota 4. 4. 2020 15:30
Vidnava - Mikulovice
Sobota 4. 4. 2020 15:30
Supíkovice - Bělá
Sobota 4. 4. 2020 15:30
Černá Voda - Vápenná
Sobota 4. 4. 2020 15:30
St.Červená Voda - Bernartice "B"
Sobota 4. 4. 2020 15:30
V.Kunětice - Lipová-lázně
Neděle 5. 4. 2020 14:00
Řetězárna "B" - Javorník

18. kolo

Sobota 11. 4. 2020 15:00
Mikulovice - Skorošice
Sobota 11. 4. 2020 15:00
Velká Kraš - V.Kunětice
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Lipová-lázně - St.Červená Voda
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Vápenná - Javorník
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Supíkovice - Řetězárna "B"
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Bělá - Vidnava
Neděle 12. 4. 2020 11:30
Bernartice "B" - Černá Voda

19. kolo

Sobota 18. 4. 2020 15:00
Skorošice - Bělá
Sobota 18. 4. 2020 16:00
Černá Voda - Lipová-lázně
Sobota 18. 4. 2020 16:00
St.Červená Voda - Velká Kraš
Sobota 18. 4. 2020 16:00
V.Kunětice - Mikulovice
Sobota 18. 4. 2020 16:00
Supíkovice - Javorník
Neděle 19. 4. 2020 11:30
Bernartice "B" - Vápenná
Neděle 19. 4. 2020 14:00
Řetězárna "B" - Vidnava

20. kolo

Sobota 25. 4. 2020 15:00
Mikulovice - St.Červená Voda
Sobota 25. 4. 2020 15:00
Velká Kraš - Černá Voda
Sobota 25. 4. 2020 15:30
Lipová-lázně - Bernartice "B"
Sobota 25. 4. 2020 16:00
Vápenná - Supíkovice
Sobota 25. 4. 2020 16:00
Javorník - Vidnava
Sobota 25. 4. 2020 16:00
Bělá - V.Kunětice
Neděle 26. 4. 2020 14:00
Řetězárna "B" - Skorošice

21. kolo

Sobota 2. 5. 2020 15:00
Skorošice - Javorník
Sobota 2. 5. 2020 15:30
Lipová-lázně - Vápenná
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Černá Voda - Mikulovice
Sobota 2. 5. 2020 16:30
St.Červená Voda - Bělá
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Vidnava - Supíkovice
Neděle 3. 5. 2020 11:30
Bernartice "B" - Velká Kraš
Neděle 3. 5. 2020 14:00
Řetězárna "B" - V.Kunětice

22. kolo

Sobota 9. 5. 2020 15:00
Mikulovice - Bernartice "B"
Sobota 9. 5. 2020 15:00
Velká Kraš - Lipová-lázně
Sobota 9. 5. 2020 16:00
Bělá - Černá Voda
Sobota 9. 5. 2020 16:30
Vápenná - Vidnava
Sobota 9. 5. 2020 16:30
Supíkovice - Skorošice
Sobota 9. 5. 2020 16:30
Javorník - V.Kunětice
Sobota 9. 5. 2020 16:30
St.Červená Voda - Řetězárna "B"

23. kolo

Sobota 16. 5. 2020 15:00
Velká Kraš - Vápenná
Sobota 16. 5. 2020 15:00
Skorošice - Vidnava
Sobota 16. 5. 2020 15:30
Lipová-lázně - Mikulovice
Sobota 16. 5. 2020 16:00
V.Kunětice - Supíkovice
Sobota 16. 5. 2020 17:00
St.Červená Voda - Javorník
Neděle 17. 5. 2020 11:30
Bernartice "B" - Bělá
Neděle 17. 5. 2020 14:00
Řetězárna "B" - Černá Voda

24. kolo

Sobota 23. 5. 2020 15:00
Mikulovice - Velká Kraš
Sobota 23. 5. 2020 16:00
Bělá - Lipová-lázně
Sobota 23. 5. 2020 17:00
Vápenná - Skorošice
Sobota 23. 5. 2020 17:00
Vidnava - V.Kunětice
Sobota 23. 5. 2020 17:00
Supíkovice - St.Červená Voda
Sobota 23. 5. 2020 17:00
Javorník - Černá Voda
Neděle 24. 5. 2020 14:00
Řetězárna "B" - Bernartice "B"

25. kolo

Sobota 30. 5. 2020 15:00
Mikulovice - Vápenná
Sobota 30. 5. 2020 15:00
Velká Kraš - Bělá
Sobota 30. 5. 2020 16:00
V.Kunětice - Skorošice
Sobota 30. 5. 2020 17:00
Černá Voda - Supíkovice
Sobota 30. 5. 2020 17:00
St.Červená Voda - Vidnava
Neděle 31. 5. 2020 11:30
Bernartice "B" - Javorník
Neděle 31. 5. 2020 14:00
Řetězárna "B" - Lipová-lázně

26. kolo

Sobota 6. 6. 2020 15:00
Skorošice - St.Červená Voda
Sobota 6. 6. 2020 16:00
Bělá - Mikulovice
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Vápenná - V.Kunětice
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Vidnava - Černá Voda
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Supíkovice - Bernartice "B"
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Javorník - Lipová-lázně
Neděle 7. 6. 2020 14:00
Řetězárna "B" - Velká Kraš

15. kolo

Sobota 13. 6. 2020 15:00
Skorošice - Bernartice "B"
Sobota 13. 6. 2020 16:00
V.Kunětice - Černá Voda
Sobota 13. 6. 2020 16:00
Bělá - Řetězárna "B"
Sobota 13. 6. 2020 17:00
Vidnava - Lipová-lázně
Sobota 13. 6. 2020 17:00
Supíkovice - Velká Kraš
Sobota 13. 6. 2020 17:00
Javorník - Mikulovice
Sobota 13. 6. 2020 17:00
St.Červená Voda - Vápenná

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN