Olomoucký krajBelsportAutodoprava Látal

Všechny výsledky

BELSPORT Okresní přebor žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 13:00
Stará Červená Voda - Mikulovice
Sobota 1. 9. 2018 13:30
Javorník - Lipová - lázně 11:0 (4:0)

Rozhodčí: Adámek Václav.

Sobota 1. 9. 2018 13:30
Supíkovice - Vidnava 6:4 (3:2)

Rozhodčí: Žingor Jan - Buriánek Miloslav.

Neděle 2. 9. 2018 11:45
Žulová - Černá Voda 6:1 (1:0)

Rozhodčí: Zbýňovec Josef.

Neděle 2. 9. 2018 13:00
Zlaté Hory - Řetězárna 2:4 (1:2)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 10:00
Lipová - lázně - Žulová 2:3 (1:1) Pen: 2:3

Rozhodčí: Gilík Přemysl.

Sobota 8. 9. 2018 13:00
Vidnava - Mikulovice
Sobota 8. 9. 2018 13:00
Černá Voda - Stará Červená Voda 0:9 (0:3)

Rozhodčí: Malaník Josef - Zbýňovec Josef.

Neděle 9. 9. 2018 10:00
Řetězárna - Javorník 8:3 (3:1)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

Neděle 9. 9. 2018 10:00
Supíkovice - Zlaté Hory 7:6 (6:2)

Rozhodčí: Malaník Josef.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 12:30
Stará Červená Voda - Lipová - lázně 6:0 (4:0)

Rozhodčí: Juřík Vítězslav.

Sobota 15. 9. 2018 12:30
Mikulovice - Černá Voda
Sobota 15. 9. 2018 13:00
Zlaté Hory - Vidnava 5:3 (3:3)

Rozhodčí: Glac Milan.

Sobota 15. 9. 2018 13:00
Javorník - Supíkovice 5:1 (1:1)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Neděle 16. 9. 2018 11:45
Žulová - Řetězárna 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 10:00
Lipová - lázně - Mikulovice
Sobota 22. 9. 2018 13:00
Supíkovice - Žulová 3:4 (2:2) Pen: 2:3

Rozhodčí: Žingor Jan - Buriánek Miloslav.

Sobota 22. 9. 2018 13:00
Zlaté Hory - Javorník 0:5 (0:4)

Rozhodčí: Mikulík Marek.

Neděle 23. 9. 2018 10:00
Řetězárna - Stará Červená Voda 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Tulis Karel.

Středa 3. 10. 2018 16:00
Vidnava - Černá Voda 16:1 (9:0)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

9. kolo

Středa 26. 9. 2018 16:30
Černá Voda - Lipová - lázně 2:3 (1:0) Pen: 6:7

Rozhodčí: Maceček Jan.

Sobota 29. 9. 2018 12:00
Stará Červená Voda - Supíkovice 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

Sobota 29. 9. 2018 12:00
Mikulovice - Řetězárna
Sobota 29. 9. 2018 12:30
Javorník - Vidnava 4:3 (1:3)

Rozhodčí: Žingor Jan - Glac Milan.

Neděle 30. 9. 2018 11:45
Žulová - Zlaté Hory 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

1. kolo

Sobota 6. 10. 2018 12:30
Supíkovice - Mikulovice
Sobota 6. 10. 2018 12:30
Zlaté Hory - Stará Červená Voda 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Buriánek Miloslav.

Sobota 6. 10. 2018 12:30
Javorník - Žulová 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

Neděle 7. 10. 2018 10:00
Řetězárna - Černá Voda 12:0 (6:0)

Rozhodčí: Krézek Tomáš.

Neděle 7. 10. 2018 14:00
Lipová - lázně - Vidnava 1:12 (1:6)

Rozhodčí: Zbýňovec Josef.

2. kolo

Sobota 13. 10. 2018 10:00
Stará Červená Voda - Javorník 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Sobota 13. 10. 2018 10:00
Lipová - lázně - Řetězárna 0:13 (0:7)

Rozhodčí: Juřík Vítězslav.

Sobota 13. 10. 2018 12:00
Mikulovice - Zlaté Hory
Sobota 13. 10. 2018 12:00
Černá Voda - Supíkovice 0:9 (0:4)

Rozhodčí: Krézek Tomáš.

Sobota 13. 10. 2018 12:00
Vidnava - Žulová 2:7 (1:5)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

3. kolo

Pátek 19. 10. 2018 16:00
Řetězárna - Vidnava 17:0 (6:0)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

Sobota 20. 10. 2018 12:00
Supíkovice - Lipová - lázně 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Sobota 20. 10. 2018 12:00
Zlaté Hory - Černá Voda 10:4 (3:3)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

Sobota 20. 10. 2018 12:00
Javorník - Mikulovice
Neděle 21. 10. 2018 11:45
Žulová - Stará Červená Voda 3:4 (2:2)

Rozhodčí: Krézek Tomáš.

4. kolo

Sobota 27. 10. 2018 10:00
Lipová - lázně - Zlaté Hory 6:5 (3:2)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Sobota 27. 10. 2018 11:30
Vidnava - Stará Červená Voda 3:1 (0:0)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

Sobota 27. 10. 2018 11:30
Mikulovice - Žulová
Sobota 27. 10. 2018 11:30
Černá Voda - Javorník 1:14 (1:6)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Neděle 28. 10. 2018 10:00
Řetězárna - Supíkovice 6:3 (3:1)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

13. kolo

Sobota 6. 4. 2019 12:30
Stará Červená Voda - Vidnava 6:1 (3:0)

Rozhodčí: Juhaňák Miroslav.

Sobota 6. 4. 2019 13:00
Javorník - Černá Voda 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Adámek Václav.

Neděle 7. 4. 2019 12:00
Zlaté Hory - Lipová - lázně 5:2 (3:2)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

Neděle 7. 4. 2019 13:00
Supíkovice - Řetězárna 5:4 (3:4)

Rozhodčí: Michálek Roman.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
Žulová - Mikulovice

14. kolo

Sobota 13. 4. 2019 12:30
Černá Voda - Žulová 0:10 (0:6)

Rozhodčí: Juhaňák Miroslav.

Sobota 13. 4. 2019 13:00
Vidnava - Supíkovice 1:8 (1:3)

Rozhodčí: Marek Petr.

Neděle 14. 4. 2019 14:00
Lipová - lázně - Javorník Poznámka: , Původní termín: 13.04.2019 10:00

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Sobota 20. 4. 2019 13:00
Mikulovice - Stará Červená Voda
Neděle 9. 6. 2019 10:00
Řetězárna - Zlaté Hory Poznámka: , Původní termín: 14.04.2019 10:00

15. kolo

Sobota 20. 4. 2019 13:00
Stará Červená Voda - Černá Voda 12:0 (6:0)

Rozhodčí: Marek Petr.

Sobota 20. 4. 2019 13:30
Javorník - Řetězárna 0:12 (0:7)

Rozhodčí: Burďák Jiří - Malaník Josef.

Sobota 20. 4. 2019 13:30
Zlaté Hory - Supíkovice 2:3 (0:0)

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

Neděle 21. 4. 2019 10:30
Žulová - Lipová - lázně 5:4 (3:3)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

Sobota 27. 4. 2019 13:00
Mikulovice - Vidnava

16. kolo

Sobota 27. 4. 2019 10:00
Lipová - lázně - Stará Červená Voda 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Sobota 27. 4. 2019 13:00
Vidnava - Zlaté Hory 3:2 (3:2)

Rozhodčí: Juhaňák Miroslav.

Neděle 28. 4. 2019 10:00
Řetězárna - Žulová 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Tulis Karel.

Sobota 4. 5. 2019 13:30
Černá Voda - Mikulovice
Středa 8. 5. 2019 14:00
Supíkovice - Javorník 8:2 (5:0)

Rozhodčí: Malaník Josef.

17. kolo

Sobota 4. 5. 2019 13:30
Černá Voda - Vidnava 6:3 (1:1)

Rozhodčí: Žingor Jan - Buriánek Miloslav.

Sobota 4. 5. 2019 13:30
Stará Červená Voda - Řetězárna 3:4 (3:1) Pen: 2:3

Rozhodčí: Marek Petr.

Sobota 4. 5. 2019 14:00
Javorník - Zlaté Hory 6:0 (5:0)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

Sobota 11. 5. 2019 13:30
Mikulovice - Lipová - lázně
Sobota 1. 6. 2019 10:30
Žulová - Supíkovice Poznámka: , Původní termín: 05.05.2019 10:30, Původní termín: 18.05.2019 13:00

Rozhodčí: Červenka Antonín.

18. kolo

Sobota 11. 5. 2019 13:30
Vidnava - Javorník 4:2 (2:2)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Sobota 11. 5. 2019 14:00
Zlaté Hory - Žulová 2:1 (1:0) Pen: 2:1

Rozhodčí: Marek Petr.

Sobota 11. 5. 2019 14:00
Supíkovice - Stará Červená Voda 3:5 (1:3)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

Úterý 14. 5. 2019 16:30
Lipová - lázně - Černá Voda 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Sobota 18. 5. 2019 17:00
Řetězárna - Mikulovice

11. kolo

Sobota 18. 5. 2019 14:30
Javorník - Stará Červená Voda 1:6 (0:2)

Rozhodčí: Juhaňák Miroslav.

Neděle 19. 5. 2019 10:00
Řetězárna - Lipová - lázně

Rozhodčí: Michálek Roman.

Neděle 19. 5. 2019 10:30
Žulová - Vidnava

Rozhodčí: Červenka Antonín.

Neděle 19. 5. 2019 14:00
Supíkovice - Černá Voda Poznámka: , Původní termín: 18.05.2019 17:00

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Sobota 1. 6. 2019 14:30
Zlaté Hory - Mikulovice

12. kolo

Sobota 25. 5. 2019 10:00
Lipová - lázně - Supíkovice
Sobota 25. 5. 2019 12:00
Stará Červená Voda - Žulová Poznámka: , Původní termín: 25.05.2019 14:00
Sobota 25. 5. 2019 14:00
Vidnava - Řetězárna
Neděle 26. 5. 2019 10:00
Černá Voda - Zlaté Hory Poznámka: , Původní termín: 25.05.2019 14:00
Sobota 8. 6. 2019 14:00
Mikulovice - Javorník

10. kolo

Sobota 25. 5. 2019 14:00
Mikulovice - Supíkovice
Sobota 1. 6. 2019 14:00
Stará Červená Voda - Zlaté Hory
Sobota 1. 6. 2019 14:00
Vidnava - Lipová - lázně
Sobota 1. 6. 2019 14:00
Černá Voda - Řetězárna
Neděle 2. 6. 2019 10:30
Žulová - Javorník

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN