Olomoucký krajBelsportAutodoprava Látal

Všechny výsledky

K + K SLUŽBY Okresní přebor starší přípravky

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 10:00
Zlaté Hory - Řetězárna 7:9 (5:1)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Sobota 1. 9. 2018 10:00
Javorník - Lipová - lázně 28:4 (14:1)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Pondělí 3. 9. 2018 16:30
Vápenná - Vidnava 20:2 (11:0)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Pondělí 3. 9. 2018 16:30
Jeseník - Mikulovice 5:6 (4:3)

Rozhodčí: Tulis Karel.

Pondělí 3. 9. 2018 17:00
Žulová - Stará Červená Voda 9:14 (6:9)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 11:00
Vidnava - Jeseník 4:19 (3:6)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Sobota 8. 9. 2018 14:00
Bělá - Zlaté Hory 5:3 (2:3)

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

Pondělí 10. 9. 2018 16:30
Stará Červená Voda - Vápenná 0:17 (0:8)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Pondělí 10. 9. 2018 16:30
Lipová - lázně - Žulová 15:7 (9:3)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

Pondělí 10. 9. 2018 16:30
Řetězárna - Javorník 6:22 (0:10)

Rozhodčí: Michálek Roman.

3. kolo

Čtvrtek 13. 9. 2018 16:30
Bělá - Lipová - lázně 12:8 (6:4)

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

Čtvrtek 13. 9. 2018 16:30
Zlaté Hory - Stará Červená Voda 6:5 (4:2)

Rozhodčí: Maceček Jan.

Čtvrtek 13. 9. 2018 16:30
Javorník - Vidnava 12:6 (4:2)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Čtvrtek 13. 9. 2018 16:30
Žulová - Mikulovice 2:19 (0:9)

Rozhodčí: Juřík Vítězslav.

Čtvrtek 13. 9. 2018 16:30
Vápenná - Jeseník 5:8 (1:4)

7. kolo

Neděle 16. 9. 2018 13:00
Javorník - Bělá 16:4 (9:3)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Pondělí 17. 9. 2018 16:30
Vápenná - Lipová - lázně 16:2 (5:0)

Rozhodčí: Krézek Tomáš.

Pondělí 17. 9. 2018 16:30
Jeseník - Stará Červená Voda 30:2 (12:2)

Rozhodčí: Tulis Karel.

Pondělí 17. 9. 2018 16:30
Mikulovice - Vidnava 26:1 (7:0)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Pondělí 17. 9. 2018 17:00
Žulová - Řetězárna 5:12 (2:7)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 10:00
Zlaté Hory - Javorník 2:19 (1:9)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Neděle 23. 9. 2018 16:00
Bělá - Žulová 13:3 (4:3)

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

Pondělí 24. 9. 2018 16:30
Stará Červená Voda - Mikulovice 5:22 (1:14)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Pondělí 24. 9. 2018 16:30
Lipová - lázně - Jeseník 5:17 (2:10)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Pondělí 24. 9. 2018 16:30
Řetězárna - Vápenná 3:13 (2:5)

Rozhodčí: Michálek Roman.

4. kolo

Čtvrtek 27. 9. 2018 16:30
Mikulovice - Vápenná 6:8 (3:3)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Čtvrtek 27. 9. 2018 16:30
Vidnava - Žulová 12:5 (9:1)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Čtvrtek 27. 9. 2018 16:30
Stará Červená Voda - Javorník 2:11 (0:6)

Rozhodčí: Maceček Jan.

Čtvrtek 27. 9. 2018 16:30
Lipová - lázně - Zlaté Hory 15:5 (4:2)
Sobota 29. 9. 2018 10:00
Bělá - Řetězárna 18:8 (8:2)

Rozhodčí: Mikulík Marek.

9. kolo

Pondělí 1. 10. 2018 16:30
Vápenná - Bělá 17:8 (7:2)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Pondělí 1. 10. 2018 16:30
Jeseník - Řetězárna 19:6 (15:3)

Rozhodčí: Žingor Jan.

Pondělí 1. 10. 2018 16:30
Mikulovice - Lipová - lázně 9:6 (2:2)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Pondělí 1. 10. 2018 16:30
Vidnava - Stará Červená Voda 16:5 (9:3)

Rozhodčí: Maceček Jan.

Pondělí 1. 10. 2018 17:00
Žulová - Zlaté Hory 5:8 (1:4)

Rozhodčí: Juřík Vítězslav.

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 10:00
Zlaté Hory - Vápenná 5:24 (3:10)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Sobota 6. 10. 2018 10:00
Javorník - Žulová 24:1 (12:1)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Pondělí 8. 10. 2018 16:30
Lipová - lázně - Vidnava 13:4 (3:3)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Pondělí 8. 10. 2018 16:30
Řetězárna - Mikulovice 8:12 (0:4)

Rozhodčí: Kočí Jaroslav.

Pondělí 8. 10. 2018 16:30
Bělá - Jeseník 6:8 (4:5)

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

11. kolo

Neděle 14. 10. 2018 13:00
Vidnava - Řetězárna 8:9 (3:3)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Pondělí 15. 10. 2018 16:30
Stará Červená Voda - Lipová - lázně 11:9 (7:4)

Rozhodčí: Maceček Jan.

Pondělí 15. 10. 2018 16:30
Vápenná - Javorník 8:5 (5:2)

Rozhodčí: Krézek Tomáš.

Pondělí 15. 10. 2018 16:30
Mikulovice - Bělá 6:4 (2:4)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Úterý 23. 10. 2018 16:30
Jeseník - Zlaté Hory 13:8 (6:3)

Rozhodčí: Žingor Jan.

2. kolo

Pátek 19. 10. 2018 16:00
Lipová - lázně - Řetězárna 9:4 (4:3)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Středa 24. 10. 2018 16:30
Mikulovice - Javorník 2:5 (1:2)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Sobota 27. 10. 2018 09:30
Vidnava - Zlaté Hory 8:7 (5:4) Pen: 4:2

Rozhodčí: Červenka Antonín.

Pátek 2. 11. 2018 16:30
Jeseník - Žulová 14:5 (6:4)

Rozhodčí: Žingor Jan.

Neděle 4. 11. 2018 12:00
Stará Červená Voda - Bělá 10:8 (4:1)

Rozhodčí: Maceček Jan.

1. kolo

Sobota 20. 10. 2018 10:00
Zlaté Hory - Mikulovice 0:25 (0:14)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

Sobota 20. 10. 2018 10:00
Javorník - Jeseník 4:11 (1:1)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Sobota 20. 10. 2018 12:30
Bělá - Vidnava 19:3 (7:1)
Pondělí 22. 10. 2018 16:30
Řetězárna - Stará Červená Voda 13:12 (3:6) Pen: 5:3

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

Úterý 23. 10. 2018 16:30
Žulová - Vápenná 1:28 (0:14)

Rozhodčí: Juřík Vítězslav.

15. kolo

Sobota 6. 4. 2019 10:00
Javorník - Stará Červená Voda 23:1 (13:0)

Rozhodčí: Adámek Václav.

Sobota 6. 4. 2019 10:00
Zlaté Hory - Lipová - lázně 12:7 (4:5)

Rozhodčí: Juhaňák Miroslav.

Pondělí 8. 4. 2019 16:30
Řetězárna - Bělá 3:13 (1:7)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Pondělí 8. 4. 2019 16:30
Vápenná - Mikulovice 7:4 (4:1)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

Pondělí 8. 4. 2019 17:00
Žulová - Vidnava 3:14 (3:5)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

16. kolo

Sobota 13. 4. 2019 11:00
Vidnava - Vápenná 4:20 (2:11)

Rozhodčí: Marek Petr.

Pondělí 15. 4. 2019 16:30
Mikulovice - Jeseník 9:8 (4:4)

Rozhodčí: Marek Petr.

Pondělí 15. 4. 2019 16:30
Řetězárna - Zlaté Hory 14:9 (5:5)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

Pondělí 15. 4. 2019 16:30
Lipová - lázně - Javorník 2:33 (2:20)

Rozhodčí: Kočí Jaroslav.

Neděle 28. 4. 2019 10:00
Stará Červená Voda - Žulová 0:11 (0:6)

Rozhodčí: Maceček Jan.

17. kolo

Sobota 20. 4. 2019 10:00
Javorník - Řetězárna 20:1 (11:0)

Rozhodčí: Adámek Václav.

Sobota 20. 4. 2019 10:00
Zlaté Hory - Bělá 5:12 (2:8)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Pondělí 22. 4. 2019 16:30
Vápenná - Stará Červená Voda 25:0 (6:0)
Čtvrtek 25. 4. 2019 17:00
Žulová - Lipová - lázně 8:12 (5:4)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Pátek 26. 4. 2019 16:30
Jeseník - Vidnava 30:1 (15:1)

Rozhodčí: Žingor Jan.

18. kolo

Sobota 27. 4. 2019 11:30
Vidnava - Mikulovice 3:25 (2:15)

Rozhodčí: Juhaňák Miroslav.

Sobota 27. 4. 2019 13:30
Bělá - Javorník 5:12 (2:6)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

Pátek 10. 5. 2019 16:30
Řetězárna - Žulová 12:3 (6:1)

Rozhodčí: Marek Petr.

Neděle 19. 5. 2019 14:00
Stará Červená Voda - Jeseník Poznámka: , Původní termín: 29.04.2019 16:30

Rozhodčí: Maceček Jan.

Čtvrtek 23. 5. 2019 16:30
Lipová - lázně - Vápenná

Rozhodčí: Žingor Jan.

13. kolo

Středa 1. 5. 2019 10:00
Zlaté Hory - Vidnava 13:5 (9:2)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Středa 1. 5. 2019 16:30
Bělá - Stará Červená Voda 22:7 (14:3)

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

Středa 1. 5. 2019 16:30
Žulová - Jeseník 2:26 (1:13)

Rozhodčí: Juřík Vítězslav.

Středa 1. 5. 2019 16:30
Javorník - Mikulovice 17:3 (8:3)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Pátek 17. 5. 2019 16:00
Řetězárna - Lipová - lázně 6:9 (3:3)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

19. kolo

Sobota 4. 5. 2019 10:00
Javorník - Zlaté Hory 20:3 (9:2)

Rozhodčí: Juhaňák Miroslav.

Pondělí 6. 5. 2019 16:30
Mikulovice - Stará Červená Voda 17:5 (8:2)

Rozhodčí: Marek Petr.

Pondělí 6. 5. 2019 16:30
Jeseník - Lipová - lázně 18:6 (8:3)

Rozhodčí: Tulis Karel.

Pondělí 6. 5. 2019 16:30
Vápenná - Řetězárna 13:1 (5:1)

Rozhodčí: Juhaňák Miroslav.

Pondělí 6. 5. 2019 17:00
Žulová - Bělá 3:18 (2:8)

Rozhodčí: Juřík Vítězslav.

14. kolo

Středa 8. 5. 2019 10:00
Stará Červená Voda - Zlaté Hory 7:6 (5:4)

Rozhodčí: Maceček Jan.

Středa 8. 5. 2019 10:00
Vidnava - Javorník 0:28 (0:13)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Středa 8. 5. 2019 11:45
Jeseník - Vápenná 12:4 (6:4)

Rozhodčí: Žingor Jan.

Středa 8. 5. 2019 16:30
Mikulovice - Žulová 21:2 (6:2)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Středa 8. 5. 2019 16:30
Lipová - lázně - Bělá 5:18 (3:8)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

20. kolo

Sobota 11. 5. 2019 10:00
Zlaté Hory - Žulová 16:3 (7:3)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Pondělí 13. 5. 2019 16:30
Řetězárna - Jeseník 4:15 (3:5)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

Pondělí 13. 5. 2019 16:30
Lipová - lázně - Mikulovice 9:18 (4:9)

Rozhodčí: Kočí Jaroslav.

Úterý 14. 5. 2019 17:00
Stará Červená Voda - Vidnava Poznámka: , Původní termín: 13.05.2019 16:30

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Pátek 17. 5. 2019 16:30
Bělá - Vápenná 5:6 (2:6)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

21. kolo

Sobota 18. 5. 2019 12:00
Vidnava - Lipová - lázně 16:1 (9:0)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Pondělí 20. 5. 2019 16:30
Mikulovice - Řetězárna

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Pondělí 20. 5. 2019 16:30
Jeseník - Bělá

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

Pondělí 20. 5. 2019 16:30
Vápenná - Zlaté Hory

Rozhodčí: Juhaňák Miroslav.

Pondělí 20. 5. 2019 16:30
Žulová - Javorník

Rozhodčí: Červenka Antonín.

22. kolo

Sobota 25. 5. 2019 10:00
Javorník - Vápenná
Sobota 25. 5. 2019 10:00
Zlaté Hory - Jeseník
Sobota 25. 5. 2019 13:30
Bělá - Mikulovice Poznámka: , Původní termín: 25.05.2019 14:00
Pondělí 27. 5. 2019 16:30
Řetězárna - Vidnava
Pondělí 27. 5. 2019 16:30
Lipová - lázně - Stará Červená Voda

12. kolo

Sobota 1. 6. 2019 12:00
Vidnava - Bělá
Pondělí 3. 6. 2019 16:30
Mikulovice - Zlaté Hory
Pondělí 3. 6. 2019 16:30
Jeseník - Javorník
Pondělí 3. 6. 2019 16:30
Vápenná - Žulová
Pondělí 3. 6. 2019 16:30
Stará Červená Voda - Řetězárna

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN