Olomoucký krajBelsportAutodoprava Látal

Všechny výsledky

K + K služby Okresní přebor starší přípravky

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

5. kolo

Pátek 30. 8. 2019 16:30
Mikulovice - Lipová-lázně 21:3 (11:1)

Rozhodčí: Marek Petr.

Sobota 31. 8. 2019 10:00
Zlaté Hory - Bělá 7:11 (3:8)

Rozhodčí: Fukna Radok.

Neděle 1. 9. 2019 11:00
Javorník - Vápenná 2:6 (1:3)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Pondělí 2. 9. 2019 16:30
Jeseník "A" - Vidnava

Rozhodčí: Tulis Karel.

Středa 4. 9. 2019 16:30
Řetězárna - Jeseník "B" 5:6 (2:3)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 11:00
Vidnava - Zlaté Hory Poznámka: / , Původní termín: 09.09.2019 16:30
Neděle 8. 9. 2019 11:00
Javorník - Jeseník "A" 5:7 (3:5)

Rozhodčí: Adámek Václav.

Pondělí 9. 9. 2019 16:30
Vápenná - Lipová-lázně 21:5 (9:3)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Pondělí 9. 9. 2019 16:30
Jeseník "B" - Mikulovice 5:10 (2:4)

Rozhodčí: Tulis Karel.

Středa 11. 9. 2019 16:30
Bělá - Řetězárna 22:1 (13:1)

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

7. kolo

Pátek 13. 9. 2019 16:30
Mikulovice - Bělá 6:7 (3:1)

Rozhodčí: Fukna Radok.

Sobota 14. 9. 2019 10:00
Zlaté Hory - Javorník 3:6 (3:2)

Rozhodčí: Fukna Radok.

Pondělí 16. 9. 2019 16:30
Řetězárna - Vidnava
Pondělí 16. 9. 2019 16:30
Jeseník "A" - Vápenná 9:10 (4:5) Pen: 1:2

Rozhodčí: Žingor Jan.

Pondělí 16. 9. 2019 16:30
Lipová-lázně - Jeseník "B" 4:9 (2:6)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

8. kolo

Středa 18. 9. 2019 16:30
Bělá - Lipová-lázně 14:2 (3:1)

Rozhodčí: Jelen Vítězslav.

Sobota 21. 9. 2019 13:00
Javorník - Řetězárna 14:6 (6:3)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
Vidnava - Mikulovice Poznámka: / , Původní termín: 23.09.2019 16:30
Pondělí 23. 9. 2019 16:30
Vápenná - Jeseník "B" 17:1 (8:1)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Pondělí 23. 9. 2019 16:30
Jeseník "A" - Zlaté Hory 12:5 (3:3)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

9. kolo

Čtvrtek 26. 9. 2019 16:30
Jeseník "B" - Bělá 9:14 (4:7)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

Pátek 27. 9. 2019 16:30
Mikulovice - Javorník 4:9 (0:1)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Sobota 28. 9. 2019 10:00
Zlaté Hory - Vápenná 4:5 (0:1) Pen: 0:1

Rozhodčí: Fukna Radok.

Pondělí 30. 9. 2019 16:30
Řetězárna - Jeseník "A" 0:23 (0:10)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Pondělí 30. 9. 2019 16:30
Lipová-lázně - Vidnava

1. kolo

Sobota 5. 10. 2019 10:00
Zlaté Hory - Řetězárna 18:1 (9:1)

Rozhodčí: Navrátil Jiří.

Sobota 5. 10. 2019 12:30
Vidnava - Jeseník "B" Poznámka: / , Původní termín: 07.10.2019 16:30
Neděle 6. 10. 2019 09:30
Javorník - Lipová-lázně 27:2 (16:0)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Pondělí 7. 10. 2019 16:30
Jeseník "A" - Mikulovice

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

Středa 9. 10. 2019 16:30
Bělá - Vápenná 9:10 (4:7)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

2. kolo

Pátek 11. 10. 2019 16:30
Mikulovice - Zlaté Hory 9:6 (5:3)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Sobota 12. 10. 2019 12:30
Bělá - Vidnava
Pondělí 14. 10. 2019 16:30
Lipová-lázně - Jeseník "A"

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Pondělí 14. 10. 2019 16:30
Jeseník "B" - Javorník

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

Pondělí 14. 10. 2019 16:30
Vápenná - Řetězárna

Rozhodčí: Škrabal Petr.

3. kolo

Neděle 20. 10. 2019 11:00
Javorník - Bělá Poznámka: , Původní termín: 19.10.2019 10:00
Pondělí 21. 10. 2019 16:00
Zlaté Hory - Lipová-lázně Poznámka: , Původní termín: 19.10.2019 10:00
Pondělí 21. 10. 2019 16:30
Řetězárna - Mikulovice
Pondělí 21. 10. 2019 16:30
Jeseník "A" - Jeseník "B"
Pondělí 21. 10. 2019 16:30
Vidnava - Vápenná

4. kolo

Sobota 26. 10. 2019 12:00
Bělá - Jeseník "A"
Pondělí 28. 10. 2019 16:30
Vidnava - Javorník
Pondělí 28. 10. 2019 16:30
Vápenná - Mikulovice
Pondělí 28. 10. 2019 16:30
Lipová-lázně - Řetězárna
Pondělí 28. 10. 2019 16:30
Jeseník "B" - Zlaté Hory

14. kolo

Sobota 11. 4. 2020 13:00
Bělá - Zlaté Hory
Pondělí 13. 4. 2020 16:30
Jeseník "B" - Řetězárna
Pondělí 13. 4. 2020 16:30
Lipová-lázně - Mikulovice
Pondělí 13. 4. 2020 16:30
Vápenná - Javorník
Pondělí 13. 4. 2020 16:30
Vidnava - Jeseník "A"

15. kolo

Pátek 17. 4. 2020 16:30
Mikulovice - Jeseník "B"
Sobota 18. 4. 2020 10:00
Zlaté Hory - Vidnava
Pondělí 20. 4. 2020 16:30
Jeseník "A" - Javorník
Pondělí 20. 4. 2020 16:30
Řetězárna - Bělá
Pondělí 20. 4. 2020 16:30
Lipová-lázně - Vápenná

16. kolo

Sobota 25. 4. 2020 10:00
Javorník - Zlaté Hory
Sobota 25. 4. 2020 13:30
Bělá - Mikulovice
Pondělí 27. 4. 2020 16:30
Jeseník "B" - Lipová-lázně
Pondělí 27. 4. 2020 16:30
Vápenná - Jeseník "A"
Pondělí 27. 4. 2020 16:30
Vidnava - Řetězárna

17. kolo

Pátek 1. 5. 2020 16:30
Mikulovice - Vidnava
Sobota 2. 5. 2020 10:00
Zlaté Hory - Jeseník "A"
Pondělí 4. 5. 2020 16:30
Řetězárna - Javorník
Pondělí 4. 5. 2020 16:30
Jeseník "B" - Vápenná
Pondělí 4. 5. 2020 16:30
Lipová-lázně - Bělá

18. kolo

Sobota 9. 5. 2020 10:00
Javorník - Mikulovice
Sobota 9. 5. 2020 13:30
Bělá - Jeseník "B"
Pondělí 11. 5. 2020 16:30
Vidnava - Lipová-lázně
Pondělí 11. 5. 2020 16:30
Vápenná - Zlaté Hory
Pondělí 11. 5. 2020 16:30
Jeseník "A" - Řetězárna

13. kolo

Pátek 15. 5. 2020 16:30
Mikulovice - Vápenná
Sobota 16. 5. 2020 10:00
Zlaté Hory - Jeseník "B"
Sobota 16. 5. 2020 10:00
Javorník - Vidnava
Pondělí 18. 5. 2020 16:30
Jeseník "A" - Bělá
Pondělí 18. 5. 2020 16:30
Řetězárna - Lipová-lázně

12. kolo

Pátek 22. 5. 2020 16:30
Mikulovice - Řetězárna
Sobota 23. 5. 2020 13:30
Bělá - Javorník
Pondělí 25. 5. 2020 16:30
Jeseník "B" - Jeseník "A"
Pondělí 25. 5. 2020 16:30
Lipová-lázně - Zlaté Hory
Pondělí 25. 5. 2020 16:30
Vápenná - Vidnava

11. kolo

Sobota 30. 5. 2020 10:00
Javorník - Jeseník "B"
Sobota 30. 5. 2020 10:00
Zlaté Hory - Mikulovice
Pondělí 1. 6. 2020 16:30
Jeseník "A" - Lipová-lázně
Pondělí 1. 6. 2020 16:30
Řetězárna - Vápenná
Pondělí 1. 6. 2020 16:30
Vidnava - Bělá

10. kolo

Pátek 5. 6. 2020 16:30
Mikulovice - Jeseník "A"
Pondělí 8. 6. 2020 16:30
Řetězárna - Zlaté Hory
Pondělí 8. 6. 2020 16:30
Vápenná - Bělá
Pondělí 8. 6. 2020 16:30
Jeseník "B" - Vidnava
Pondělí 8. 6. 2020 16:30
Lipová-lázně - Javorník

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN