Olomoucký krajBelsportAutodoprava Látal

Všechny výsledky

Okresní přebod mladší přípravky

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

5. kolo

Neděle 1. 9. 2019 09:30
Javorník - Žulová 22:7 (11:1)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Neděle 1. 9. 2019 09:30
Bernartice - Lipová-lázně 10:4 (4:3)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

Neděle 1. 9. 2019 10:00
Zlaté Hory - Řetězárna "A 17:4 (7:1)

Rozhodčí: Fukna Radok.

Neděle 1. 9. 2019 10:00
St.Červená Voda - Mikulovice 16:4 (8:2)

Rozhodčí: Juhaňák Miroslav.

Úterý 3. 9. 2019 16:30
Řetězárna "B" - Jeseník "A" 9:10 (4:4) Pen: 2:3

Rozhodčí: Michálek Roman.

6. kolo

Pátek 6. 9. 2019 16:30
Mikulovice - Řetězárna "B" 6:18 (3:13)

Rozhodčí: Marek Petr.

Neděle 8. 9. 2019 09:30
Javorník - Jeseník "B" 33:1 (14:0)

Rozhodčí: Adámek Václav.

Neděle 8. 9. 2019 10:00
Řetězárna "A - St.Červená Voda 19:2 (10:1)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

Neděle 8. 9. 2019 10:00
Jeseník "A" - Bernartice 16:7 (8:3)
Úterý 24. 9. 2019 16:30
Žulová - Lipová-lázně 17:11 (13:6)

Rozhodčí: Červenka Antonín.

4. kolo

Středa 11. 9. 2019 16:30
Mikulovice - Zlaté Hory 3:56 (2:25)

Rozhodčí: Navrátil Jiří.

Středa 11. 9. 2019 16:30
Žulová - Bernartice 12:24 (8:11)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Pátek 13. 9. 2019 16:30
Lipová-lázně - Řetězárna "B" 8:19 (3:9)

Rozhodčí: Žingor Jan.

Středa 18. 9. 2019 16:30
Řetězárna "A - Jeseník "B" 20:6 (10:4)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

Čtvrtek 19. 9. 2019 16:30
Jeseník "A" - St.Červená Voda 29:0 (14:0)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

7. kolo

Neděle 15. 9. 2019 09:30
Bernartice - Mikulovice 8:5 (6:3)

Rozhodčí: Adámek Václav.

Neděle 15. 9. 2019 10:00
Lipová-lázně - Jeseník "A" 8:19 (4:12)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

Neděle 15. 9. 2019 10:00
Jeseník "B" - Žulová 12:19 (6:8)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Neděle 15. 9. 2019 15:00
Zlaté Hory - Javorník 31:2 (15:2)

Rozhodčí: Fukna Radok.

Úterý 17. 9. 2019 16:30
Řetězárna "B" - Řetězárna "A 10:10 (5:5)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

8. kolo

Pátek 20. 9. 2019 16:30
Mikulovice - Lipová-lázně 3:3 (2:1)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Neděle 22. 9. 2019 09:30
Javorník - St.Červená Voda 10:1 (4:0)

Rozhodčí: Adámek Václav.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
Jeseník "B" - Zlaté Hory 2:44 (2:26)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
Žulová - Jeseník "A" 14:25 (8:15)

Rozhodčí: Juhaňák Miroslav.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
Řetězárna "A - Bernartice 17:11 (8:5)

Rozhodčí: Marek Petr.

9. kolo

Pátek 27. 9. 2019 16:30
Lipová-lázně - Řetězárna "A 4:23 (3:8)

Rozhodčí: Žingor Jan.

Neděle 29. 9. 2019 10:00
Jeseník "A" - Mikulovice 24:4 (13:2)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Neděle 29. 9. 2019 10:00
Zlaté Hory - Žulová 38:0 (20:0)

Rozhodčí: Fukna Radok.

Neděle 29. 9. 2019 10:00
St.Červená Voda - Jeseník "B" 10:7 (4:6)

Rozhodčí: Juhaňák Miroslav.

Úterý 1. 10. 2019 16:30
Řetězárna "B" - Javorník 9:7 (3:4)

Rozhodčí: Marek Petr.

1. kolo

Středa 2. 10. 2019 16:00
Řetězárna "A - Žulová 3:6 (2:3)

Rozhodčí: Michálek Roman.

Středa 2. 10. 2019 16:00
Javorník - Jeseník "A" 8:7 (2:2)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Středa 2. 10. 2019 16:00
Zlaté Hory - Bernartice 26:3 (9:2)

Rozhodčí: Fukna Radok.

Středa 2. 10. 2019 16:00
St.Červená Voda - Řetězárna "B" 3:12 (2:6)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Čtvrtek 3. 10. 2019 16:30
Jeseník "B" - Lipová-lázně 9:29 (4:21)

Rozhodčí: Jelínek Tomáš.

10. kolo

Neděle 6. 10. 2019 10:00
Žulová - Mikulovice

Rozhodčí: Červenka Antonín.

Neděle 6. 10. 2019 10:00
Řetězárna "A - Jeseník "A" 0:0 (-1:-1)

Rozhodčí: Michálek Roman.

Neděle 6. 10. 2019 10:00
Zlaté Hory - St.Červená Voda 25:0 (13:0)

Rozhodčí: Fukna Radok.

Neděle 6. 10. 2019 11:00
Javorník - Bernartice 9:12 (5:6)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Středa 9. 10. 2019 16:00
Jeseník "B" - Řetězárna "B" 6:21 (2:10)

Rozhodčí: Michálek Roman.

Středa 9. 10. 2019 16:00
Řetězárna "A - Jeseník "A" 10:11 (5:4) Pen: 3:4

11. kolo

Pátek 11. 10. 2019 16:30
Mikulovice - Řetězárna "A 3:20 (2:10)

Rozhodčí: Juhaňák Miroslav.

Neděle 13. 10. 2019 09:30
Bernartice - Jeseník "B" 8:10 (3:4)

Rozhodčí: Burďák Jiří.

Neděle 13. 10. 2019 10:00
Lipová-lázně - Javorník 9:14 (5:7)

Rozhodčí: Žingor Jan.

Neděle 13. 10. 2019 10:00
St.Červená Voda - Žulová 5:8 (1:3)

Rozhodčí: Škrabal Petr.

Úterý 15. 10. 2019 16:30
Řetězárna "B" - Zlaté Hory

Rozhodčí: Michálek Roman.

2. kolo

Pátek 18. 10. 2019 16:30
Mikulovice - Javorník

Rozhodčí: Fukna Radok.

Neděle 20. 10. 2019 09:30
Bernartice - St.Červená Voda
Neděle 20. 10. 2019 10:00
Lipová-lázně - Zlaté Hory
Neděle 20. 10. 2019 10:00
Jeseník "A" - Jeseník "B"
Neděle 20. 10. 2019 12:45
Žulová - Řetězárna "B" Poznámka: / , Původní termín: 20.10.2019 10:00

3. kolo

Neděle 27. 10. 2019 10:00
Javorník - Řetězárna "A
Neděle 27. 10. 2019 10:00
Jeseník "B" - Mikulovice
Neděle 27. 10. 2019 10:00
Zlaté Hory - Jeseník "A"
Neděle 27. 10. 2019 10:00
St.Červená Voda - Lipová-lázně
Úterý 29. 10. 2019 16:30
Řetězárna "B" - Bernartice

14. kolo

Pátek 27. 3. 2020 16:30
Mikulovice - Jeseník "B"
Neděle 29. 3. 2020 09:30
Bernartice - Řetězárna "B"
Neděle 29. 3. 2020 10:00
Jeseník "A" - Zlaté Hory
Neděle 29. 3. 2020 10:00
Lipová-lázně - St.Červená Voda
Neděle 29. 3. 2020 10:00
Řetězárna "A - Javorník

15. kolo

Neděle 5. 4. 2020 09:30
Bernartice - Žulová
Neděle 5. 4. 2020 10:00
St.Červená Voda - Jeseník "A"
Neděle 5. 4. 2020 10:00
Zlaté Hory - Mikulovice
Neděle 5. 4. 2020 10:00
Jeseník "B" - Řetězárna "A
Úterý 7. 4. 2020 16:30
Řetězárna "B" - Lipová-lázně

16. kolo

Pátek 10. 4. 2020 16:30
Mikulovice - St.Červená Voda
Neděle 12. 4. 2020 10:00
Jeseník "A" - Řetězárna "B"
Neděle 12. 4. 2020 10:00
Lipová-lázně - Bernartice
Neděle 12. 4. 2020 10:00
Žulová - Javorník
Neděle 12. 4. 2020 10:00
Řetězárna "A - Zlaté Hory

17. kolo

Neděle 19. 4. 2020 09:30
Bernartice - Jeseník "A"
Neděle 19. 4. 2020 10:00
St.Červená Voda - Řetězárna "A
Neděle 19. 4. 2020 10:00
Jeseník "B" - Javorník
Neděle 19. 4. 2020 10:00
Lipová-lázně - Žulová
Úterý 21. 4. 2020 16:30
Řetězárna "B" - Mikulovice

18. kolo

Pátek 24. 4. 2020 16:30
Mikulovice - Bernartice
Neděle 26. 4. 2020 10:00
Jeseník "A" - Lipová-lázně
Neděle 26. 4. 2020 10:00
Žulová - Jeseník "B"
Neděle 26. 4. 2020 10:00
Javorník - Zlaté Hory
Neděle 26. 4. 2020 10:00
Řetězárna "A - Řetězárna "B"

19. kolo

Neděle 3. 5. 2020 09:30
Bernartice - Řetězárna "A
Neděle 3. 5. 2020 10:00
St.Červená Voda - Javorník
Neděle 3. 5. 2020 10:00
Zlaté Hory - Jeseník "B"
Neděle 3. 5. 2020 10:00
Jeseník "A" - Žulová
Neděle 3. 5. 2020 10:00
Lipová-lázně - Mikulovice

20. kolo

Pátek 8. 5. 2020 16:30
Mikulovice - Jeseník "A"
Neděle 10. 5. 2020 10:00
Žulová - Zlaté Hory
Neděle 10. 5. 2020 10:00
Jeseník "B" - St.Červená Voda
Neděle 10. 5. 2020 10:00
Javorník - Řetězárna "B"
Neděle 10. 5. 2020 10:00
Řetězárna "A - Lipová-lázně

21. kolo

Pátek 15. 5. 2020 16:30
Mikulovice - Žulová
Neděle 17. 5. 2020 09:30
Bernartice - Javorník
Neděle 17. 5. 2020 10:00
Jeseník "A" - Řetězárna "A
Neděle 17. 5. 2020 10:00
St.Červená Voda - Zlaté Hory
Úterý 19. 5. 2020 16:30
Řetězárna "B" - Jeseník "B"

22. kolo

Neděle 24. 5. 2020 10:00
Žulová - St.Červená Voda
Neděle 24. 5. 2020 10:00
Zlaté Hory - Řetězárna "B"
Neděle 24. 5. 2020 10:00
Jeseník "B" - Bernartice
Neděle 24. 5. 2020 10:00
Javorník - Lipová-lázně
Neděle 24. 5. 2020 10:00
Řetězárna "A - Mikulovice

12. kolo

Neděle 31. 5. 2020 09:30
Bernartice - Zlaté Hory
Neděle 31. 5. 2020 10:00
Žulová - Řetězárna "A
Neděle 31. 5. 2020 10:00
Jeseník "A" - Javorník
Neděle 31. 5. 2020 10:00
Lipová-lázně - Jeseník "B"
Úterý 2. 6. 2020 16:30
Řetězárna "B" - St.Červená Voda

13. kolo

Neděle 7. 6. 2020 10:00
St.Červená Voda - Bernartice
Neděle 7. 6. 2020 10:00
Zlaté Hory - Lipová-lázně
Neděle 7. 6. 2020 10:00
Jeseník "B" - Jeseník "A"
Neděle 7. 6. 2020 10:00
Javorník - Mikulovice
Úterý 9. 6. 2020 16:30
Řetězárna "B" - Žulová

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN